EMRE İLHAN’IN GERÇEK YÜZÜ

Çok geçmiş olsun Ben de Emre İlhan'a ameliyat olmayı düşünenlerdenim ve bu kadar olumsuz yorumdan sonra sanırım biraz daha düşüneceğim

Merhaba canim. Okadar uzgunumki senin icin. Insallah cok iyi olur ve karsina iyi bir doktor cikar. Bende magdurum. Bana özelden yaza bilirmisin?

Bu adamlara ne diye giderler hala anlamış değilim. Biz olmasak onlar bir hiç. Gitmeyin arkadaşlar. Biz müşteriyiz ve düzgün davranmak zorundalar.kendinizi bu kadar düşürmeyin. Paramızla geçinen tipler bunlar. Sanki hayrına iş yapıyorlar.

Sizinle görüşebilir miyim özelden

Revizyon dusunuyorsabiz burda birkac kez ahmet islam adina denk geldim. Bir üyede 3. ameliyatını ona olup memnun kalmıştı. Umarım iyi bir doktor bulup istediğiniz burna sahip olursunuz

Bir yakınım Nuri Soysal'a ameliyat oldu.Adam işinin ehli öyle bir burun yaptı ki asla okka gibi değil yüzüne göre ve hiç belli olmuyor estetik olduğu.Ben doktor seçimlerinde popülariteye asla bakmam işinin ehli mi o önemli

Cok geçmiş olsun. Bende 11 yıl önce Emre Ilhana burun ameliyatı yaptırdım. Tabi bu kadar popüler değildi o zamanlar ama yinede 4 bin lira ödemiştim. Parayı ameliyattan önce almak istemişti bende nakit cekememistim. Ameliyatın hemen ertesi günü bandajlarla para çekmeye bankaya gitmek zorunda kalmıştım hemen istediği için. Hatta bankadaki herkes şaşkınlık içinde beni izlemisti tamponlar bile burnumda duruyordu kan içinde. Daha sonra burnumda et büyüdü sosyal medyadan ulaşmaya çalıştım ama cevap bile vermedi. Sonra devlette bir profesör ameliyat olup kurtuldum.

Doktoru iyi seçmek lazım. Reklam bu adam çoğunlukla. Önemli olan sadece sekil değil nefes alamazsaniz anlamı yok.

Yahu bu Emre İlhan’ı Kadınlar Kulübü meşhur etti. 2011 sonrası sükse yaptı diye hatırlıyorum. Ben ameliyat ettiği hastasına denk geldim, burun sırtı fazlasıyla oyuktu, yoktu; burun ucu pinpondu. Tamam kalkık, kavisli burunların yakıştığı insanlar var, zevkime uymasa da güzel olmuş diyebiliyorum;ama kapkalın derinin de sırtı o kadar çıkarılmaz. Astronomik paralar istiyor, iyice çıldırmış; zaten ya ünlüleri ya da yurt dışı hastalarını umursuyor. Burunda çıkan sorunları da kabullenmiyor, 5 sene evvel başka bir hesapla buradaydım; bir hastasıyla görüşmüştüm, foto atmıştı. O geldi aklıma, benim gördüğüm burunların da hakkını verememişti. Derisi normal incelikte olan burnu, ortalama bir doktor da güzel yapar.

Çok şaşkınım ve çok üzgün .. emre beye 2010 yılında ameliyat olmuştum ve bilen bilir cok başarılı bi operasyon geçirdim .. üzerinden yilllarrr geçti ama hicbi sorunum yok burnumda.. hatta bicok kişi gitmiştir puff un burnundan istiyorum diyerek.. ve anlattığınız doktorla ameliyat oldugum doktor arasında dağlarrr var .. inanılmaz ilgili sevecen ve başarılı bi insandı.. sonradan mı değişti.. uzun zamandır görüşmüyorum kendisiyle eğer popülerlik değiştirdiyse yazık olmuş cok üzüldüm

Cok gecmis olsun. Bende emre bey ile yillar once gorusmustum. Başarili olamayabilirim diyince baska doctora gittim oda basarili olmadi gerci. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…