Doğuma Hazırlık Emir - Ilker Hangisi Güzel Lütfen Cvp

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yelsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
198
1
44
karar veremedik kızlar hangisi sizce kesinlik kazanmasını istiyomm artık emir önder-ilker önder tek isim olacak yalnız iki isim istemiyozz merci hamişler karar verenleri kıskanıyommm çok zor yaa a.s.

kıvanç önder olsa olmas mi:teytey:
tamam tamam şakaydi.emir hoş bence.

canım ben olsam emir koyardım.Bence çok hoş bi isim.Benim yeğenimin adıda emir.Yiğenimin adı olmasaydu oğlum olsa ilk düşüneceğim isim olurdu.

bence ilker daha güzel ismin kulağa hoş geldiği gibi manasıda çok önemli benceee emir biraz ağır bir kişilik gibiyinede karar senin tabi Allah ismiyle analı babalı yaşatsın canım

aayy ilker benim çocukluluk aşkımın ismi :asigim:
ilker olsun hadi :dance:

ben emir ismini daha cok sevoyorum.bence emir..siz karar verin ..bize de soyleyin

Erkeklerde Emir ya da Arda
kızlarda Sude furyası var şu dönem biliyorsunuz..

Ben olsam Uzay koyarım...

burda duyduğum her dört çocuktan biri nin adı emir nerdeyse bencede ilker daha güzel.

emir güzel ama çok bebek var buaralar.ilker de güzel bence.

mir güzel bence de .. ama bence isim ezbere konulmamalı .. tahmini bir karakter analizi yapabilirsin mesela .. babası sen yada çevresel ailevi faktörleri göz önünde bulundur.. isim otursun bebeciğin üstüne cuk diye hayatı daha güzel olur derim ben

emir güzel... ama keşke bunu anket gibi yapsaydın.. burdan çoğunlığu bulmakta zorlanırsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…