emin olamıyorum yardım edermisiniz?

destones

aşk reçeli
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2010
38
0
mrb.benim bu ayın 15 inde regl olmam gerekiyodu olmadım.18 inde eczaneden test alıp yaptım negatif.21 inde bidaha yaptım negatif.24 ünde doktara gittim kan tahlili yatırdım 7 civarı çıktı birde ultrasona girdim dr.yok dedi.ama hala adet görmedim.bazen belim ağrıyo midem bulanıyo ama testlerde yok.emin olamıyorum bende.birdahaki testi nezaman yapmalıyım.idrar mı kan testimi yaptırayım.tşkler..:26:

destores normalde 5 ve üzeri gebelik için pozitiftir ama geç döllenmede olmuş olablir oyüzden kendini hamileliği etkileyecek zararlı etkenlerden koru.. sonra bhcg hormonu 2 günde bir ikiye katlayan bir hormondur 24ünde 7 çıktı ise yarında ayın 1 i olduğuna göre üzerinden 7 gün geçmiş oluyor yani 24ünde 7 ise 26 sında 14 28 inde 28 30 unda 56 olmalı ve yarın idrar testi yaparsan bunu çift çizgi olarak görmelisin.. Hayırlısı olsun destores Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin.

lightlife ye katılıyorum yarın idrar testin pozitif çıkmalı ama yine çıkmazsa bir kan testi yaptırmanı öneririm. Eğer hala adet görmediysen büyük olasılıkla geç döllenmedir. Bana hamilesin gibi geliyor ama hayırlısı olsun.

mrb.benim bu ayın 15 inde regl olmam gerekiyodu olmadım.18 inde eczaneden test alıp yaptım negatif.21 inde bidaha yaptım negatif.24 ünde doktara gittim kan tahlili yatırdım 7 civarı çıktı birde ultrasona girdim dr.yok dedi.ama hala adet görmedim.bazen belim ağrıyo midem bulanıyo ama testlerde yok.emin olamıyorum bende.birdahaki testi nezaman yapmalıyım.idrar mı kan testimi yaptırayım.tşkler..:26:

canım birkaç gün daha bekleyip kan yada idrarda tekrarlamanı tavsiye ederim. benim adetimden 20 gün geçtikten sonra belli oldu gebeliğim. ozamana kadar hep negatifti. allahım hayırlısını versin. inşallah hamilesindir tatlım

hayırlı olsun canım:nazar:

kanı tekrarlamalısın ancak öle anlarsın mesela 7 diyse 2gün sonra 2 katı olmalı:KK49:

mrb.tşkler cvp larınız için.az önce yine idrar testi yaptım tek çizgi negatif.ama yarın doktora gideceğim.idrar yollarım da enfeksiyon var.her yıl tekrarlıyor malesef.hemde muayne olurum tekrar belki yine kan tahlili ister dr.ben hamilelik için umutlu değilim.ama inş. ciddi bi rahatsızlığım çıkmaz.ya yine çıkmazsa tahlillerde.böyle şüphe içinde mi kalacağım.her hafta tahlil mi yaptıracağım ben :KK25:

mrb.tşkler cvp larınız için.az önce yine idrar testi yaptım tek çizgi negatif.ama yarın doktora gideceğim.idrar yollarım da enfeksiyon var.her yıl tekrarlıyor malesef.hemde muayne olurum tekrar belki yine kan tahlili ister dr.ben hamilelik için umutlu değilim.ama inş. ciddi bi rahatsızlığım çıkmaz.ya yine çıkmazsa tahlillerde.böyle şüphe içinde mi kalacağım.her hafta tahlil mi yaptıracağım ben :KK25:

anladım inş birşey cıkmaz canım bebiş çıkar:KK34:

canim hani normald 3 hafta gecerya onceki adetten o gecti bende birde bu son 3 haftada gecti bekledim sabrettim emin oliyim oyle negatif cikarsa morelim bozulur dedim yani 3 hafta sonra poziitif cikti sende biraz bekle derimm

bence bir kere daha kan tahlili yaptır arkadaşım.

Hala adet görmediysen bir kere daha kan testini ben de öneririm, en azından için rahat olur canım.

tşkler herkese.doktora gittim bugün alttan muayne yaptı gebelik olduğunu sanmıyorum dedi.kan tahlili verdim yine.yarın öğrenicem.bakalım değerler yükselmişse vardır heralde.heyecanlıyım ama umutlu değilim.yarın belli olucak herşey.değerler yükselmemişse kesin yoktur zannedersem.Allah hayırlısını versin inş.

mrb.bugün kan tahlili sonucumu aldım.değer <1.00 çıkmış.doktorumla salı günü görüşeceğim ben anlamadım ama birisi bu değer 1den küçük gebe değilsiniz yani dedi.önceki değerimden daha düşük ozaman.doğrumu acaba bilen varsa söyleyebilirmi bu değer düşükmü.ben bakınca 1000 sandım şok oldum.ama küçüktür işareti var değilmi.

Canım malesef hamile değilsin.5 ve üzeri sonuçlar pozitiftir ama seninki 1 miş ayrıca daha öncede adetinden 3 hafta geçtikten sonra yaptırmıştı o dönem 7 çıkmasıda pek normal değil. 3 hafta geçtikten sonra yapılan testlerde 1.000 li rakamlar olmalı geç döllenme olmuş olsa bile bu rakamlar 500 ün üzerinde olmalıdır. Aradan bukadar geçip testlerinde negatif olmasına rağmen adet görmediğine göre bir doktora git ihmal etme bir arkadaşımında başına geldi meğersem prolaktin hormonu yüksekmiş ve pko sorunu varmış ogüne kadar hiç belli olmamış sadece birkere gecikmişti. Sonrasında tedavi oldu ve şimdi hamile. Umarım senin böyle sorunların yoktur sadece stres falan yüzünden gecikmiştir

doktora gittim.ama normal gecikebilir dedi.salı günü görüşeceğim doktorumla.ilk seferinde 7 daha sonra 1 in altında çıkması bana da garip geldi.bunu soracağım doktoruma.

canim bana hamilesin gibi geldii:KK64:

X