Göz Makyajı Emily göz kalemi kullanıp memnun kalan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bu gün aldım emily göz kalemi renk olarak;elektrik mavisi aldım
henüz gözümde denemedim şuan çünkü gözümde siyah göz makyajı vardı neyse işte eve gelince elimde denedim yapısını gayet yumuşak ve güzel renk ama fazla renk alternatifi kalmamaıştı
cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler:)

Emily heryerde :) Sadece kozmetikçilerde dğeil marketlerde de görüyorum.Bir deneyim dedim.ben dudak kalemini aldım ama.Çok yumuşak gelmedi,hele kalıcı hiç değil! Neyse ki ucuz bir ürün,çok ta fazla bir beklentim yoktu,kullanıyorum öylesine..

evet sanırım bim de de görmüştüm daha önce
bende henüz denemedim elimde denedim ama yumuşak yani beğendim fiyatına göre iyi sanırım

3 sene önce kullanıyordum yumuşak uçlu,hatta gri rengini cok beğenirdim daha sonra sağlıklı değildir diye bıraktım
avon ve cecile kullanıyorum malesef kalıcı değiller

Makyaj yapmam sadece kalem ve rimel kullanan bırı olarak yıllardır emily kullanırım
Kesınlıkle tavsıye ederım

3 sene önce kullanıyordum yumuşak uçlu,hatta gri rengini cok beğenirdim daha sonra sağlıklı değildir diye bıraktım
avon ve cecile kullanıyorum malesef kalıcı değiller

avon sağlıklı mı sence
derim ki sana avon kullanıcağına emily kullan çünkü ben avonun ürünlerinden hiç memnun kalmadım bir daha mı tövbe almam avon mavon hiç bir ürününü

oyy kankitommm sormuşsun görmemişim özür

bebeğim ben emily kullanıyorum ve çok memnunum.yumuşacık ve çok kalıcı. her rengi var bende

tavsiye ederim

oyy kankitommm sormuşsun görmemişim özür

bebeğim ben emily kullanıyorum ve çok memnunum.yumuşacık ve çok kalıcı. her rengi var bende

tavsiye ederim

bebekimmmmmm ne özrüüüü:127:
her rengini bulamadım kanka ya çarşamba günü aldım elektirik mavisi rengini grisini bulamadım yeşili vardı yeşilide benim gözlerime yakışmaz zaten
ama mavisi hoş yani yumuşacık fiyatısa 1,75 inanılmazz sevgılımmmmmm yaa

Son düzenleme:

elektrik mavisini görmedimde lacivert-mavi arası rengi bende var. gri zaten süper ama ben griyi diğer renklerle karıştırıyorum

yani iki çizgiyi üst üste çekiyorum daha güzel duruyor.

bende flormarın açık yeşili var.favorim bu... emilyde istediğin rengi bulamazsa flormara bak derim

emily kadar yumuşak değil ama suya dayanıklı

flormaar vaar bende ama siyahı ve beyazı var
aslında emilyin üstünde de waterprof yazıyor ama kalıcı olması lazım da hiç zannetmiyorum daha henüz gözümde denemedim ben elimin üstünde denedim kalemi yumuşak yaniş

kalıcı da bende çok sıcak havada biraz akıyor. cilt tipine göre değişiyor

bak mesela kardeşimde akmıyor. normal cilt tipine sahip çünkü,ben karmayım akıyor

yine de bu fiyata göre kaliteli

kalıcı da bende çok sıcak havada biraz akıyor. cilt tipine göre değişiyor

bak mesela kardeşimde akmıyor. normal cilt tipine sahip çünkü,ben karmayım akıyor

yine de bu fiyata göre kaliteli

yanii doğru diyorsun bende yağlı-karma ciltliyim her kalem akar bendede mutlaka hatta pudra falanda fazla durmaz benim cildimde ama baya alan var heralde bu markayı ya tükenmiş renkleri falan hep
sıcak havada zaten ben kalem bile fazla kullanmam eyeliner ve rimel en çok çünkü hiç bir ürün terden kalmaz cildimde dışarı çıkıcağım zaman güneş koruyucu ve rimel,eyeliner bazeennde işte göz kalemi hop dışaarı ruj bile süresim gelmiyo çünkü sıcaktan o kadar çok yalıyorum ki dudaklarımı rujuda yiyorum doğal olarak

grinin numarası 111 ,ara bul mutlaka onu ,vazgeçemiyceksin..
bir de esterel in açık yeşili var ,o da metalik 105 numara..harikalar..

grinin numarası 111 ,ara bul mutlaka onu ,vazgeçemiyceksin..
bir de esterel in açık yeşili var ,o da metalik 105 numara..harikalar..

umarım bulurum o rengini canım aslında eskiden gri kullanırdım şimdi bıraktım bayadır gene almalıym gri hoş buğulu bakışşlar veriyor gri göz kalemi

Göz kalemine yatırdığım parayı başka hiçbir ürüne yatırmamışımdır ama emily 50 tllik kalemlerimden bile daha kalıcı. Kesinlikle tavsiye ediyorum her rengi var bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…