Embriyo kalitesi 3AA

İnşallah vardır Allah hepimize olumlu sonuçlar nasip etsin Amin.Transfer sonrası çatlatma iğnesi neden yapılıyor acaba? Bana bir şey denmedi de.

İnşallah vardır Allah hepimize olumlu sonuçlar nasip etsin Amin.Transfer sonrası çatlatma iğnesi neden yapılıyor acaba? Bana bir şey denmedi de.
Embiriyonun tutunmasında yardımcı oluyor diye biliyorum. Sadece bir tane verdi. dr.gunde ıkı defa progestan göbekten iğne. Hafta iki tane olacak şekilde düşük önleyici iğne kullanıyorum birde günde bir defa da oksapar kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Bir iki tane agız yoluyla aldığım haplarım var. Artık göbeğim delik deşik olmus şeklinde vurulacak yer kalmadı. Ama umarım hepmizin sonucu pozitif olurda bunca çabalarımız boşa gitmemiş olsun

Bunlara çok dikkat edeceğim.Çok sağ olun.

3. Gün ya da 5. Gün. Arkadaşların dediği gibi sağlıklıysa tutunacaktır inşallah Amin benim de başka embriyom yok.O yüzden dua edelim bol bol…Şansımız açık olsun.
Aynen cnm elimizden geleni yaptık gerisi rabbimin inşallah en kolayından nasip eder Rabb'im

Progestan iğne ben de vuruluyorum fitil vs de alıyorum.İnşallah dediğiniz gibi emeklerimiz boşa gitmez Amin .Sağlıklı evlatlarımız olur Amin.

Durumunuz ne oldu ?

Umarım yerleşme kanamasıdır ama bel agrım cok anlamadım ki niye böyle oldu test sonucum cıktıktan sonra böyle oldu

Bugun kan testi yaptım transferimin 9.günü 220 cıktı. Ama suan bır sıkıntı yaşıyorum bır anda adet sacısıyla beraber kanamam oldu. Yarın dr konusacam inşallah bir sıkıntı yoktur
İnşallah önemli bir şey değildir Amin.Sağ Salim alırsınız inşallah kucağınıza Amin.

Bugun kan testi yaptım transferimin 9.günü 220 cıktı. Ama suan bır sıkıntı yaşıyorum bır anda adet sacısıyla beraber kanamam oldu. Yarın dr konusacam inşallah bir sıkıntı yoktur
Merhaba öncelikle hayırlı olsun inşaallah sağlıkla kucağınıza alırsnz.Bana umut oldunuz ilk denemem 5aa 4aa negatif. 2.denemem genetik taramalı 5aa kimyasal gebelik .3 denemem 3aa 3ab 5.gün dondurılmş olucak inşallah bidaki ay doktorum pek umut vermedi ama benim baştan başlayacak gcüm yok inşallah bende sizin gibi olumlu sonuç alırım

Güzel dileklerin icin teşekür ederim inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız. Yaşadıklarınızın birebir aynısını yaşadım. Hatta dr bunları kullanmıyalım okadar iyi embriyolar tutmadı bunların şansı daha az demesine ragmen ben denemek istedim. Ve tuttu dün normalde test gunumdü tekrar tahlil yaptım 1119 cıktı şükür.Rabbim ol derse hic kimse önünde duramazsizde hic üzülmeyin bende sizin gibi stres yaptım buralarda konu actım şimdi kontrol günü bekliyorum

Yani okuyunca neredeyse ngs li 5aa embriyolarimin varlığına sevinmez hale geliyorum Ekim de transfer olacağım ama orta kaliteler tutarken (masallah) iyi kaliteler tutmuyor genel de okuduklarim da oran çok yüksek. Çok modum enerjim düştü

Çok sevindim sizin adınızaİnşaAllah bende güzel sonuçlar alırım bu kez

Hiç böyle düşünmeyin Tabi doktor laboratuvar embriyo kalitesi önemli ama geriside Rabbimden.Benimle aynı gün pgt li transfer olan arkadaşnki tuttu benimki kimyadal oldu.10yıl öncede eşime senin doğal yoldan çocuğun olmaz dedikleri ay ben kızıma hamile oldğumu öğrendim ama bidaha hamile kalamadm.Rabbim sağlıkla emeklerimizi boşa çıkarmasn inşaallah

Haklısınız süreç çok hassas cabuk etkileniyoruz. Fazla okumak da iyi gelmiyor aslin da . Allah bu yolda kimseyi aratmasın inşallah. O zaman darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…