Embiriyo transferi sonrası belirtiler nelerdir

Ilk tüp bebek denemem transferin 2. Günüm deneyimli arkadaşlar belirtilerini yazabilir mi çok heyecanlıyım ve stresliyim. Ilk günden itibaren belirti oluyor mu yoksa daha sonra mi başlıyor. :emir_bebek:

Benim bu tüp bebek hakkında bilgim yok yaa bahseder misiniz. Yılbaşına kadar bekleyip sonrasında düşünebilirim bilgi toplamam gerek.

Canım bende ilk defa yaptırdım temmuz ayında yumurtalarım toplandı dün transfer yapıldı. Önce yumurtalar uyarılıyor toplaniyor sonra rahim hazırlanıyor transfer yapılıyor sonrasi hakkinda benimde bilgim yok. Ama kisiden kişiye değişen bir süreç herkes ayni olmadığı için tedavi yöntemleri değişiyor benim doktorum böyle uyguladı hemen toplama işlemin den sonra transfer olanlarda var :emir_bebek::emir_bebek:

Canım bende ilk defa yaptırdım temmuz ayında yumurtalarım toplandı dün transfer yapıldı. Önce yumurtalar uyarılıyor toplaniyor sonra rahim hazırlanıyor transfer yapılıyor sonrasi hakkinda benimde bilgim yok. Ama kisiden kişiye değişen bir süreç herkes ayni olmadığı için tedavi yöntemleri değişiyor benim doktorum böyle uyguladı hemen toplama işlemin den sonra transfer olanlarda var :emir_bebek::emir_bebek:

Hmmm anladım canm inşAllah hemen tutar kuzum.

Bende de belirti yok yarın kanda bakacaklar . Hiç bir belirti yok hemde
Yarın mi test günün hadi hayirlisi bende geçen hafta sali transfer oldum. Cumartesi test gunum. Hayirli haberler aliriz birbirimizden insallah. Bende ayni zamanda yarin yada sonraki gun adet donemim. Hem test hem adet ayni gune denk geliyo. Insallah adet olmam da bebisim tutunmustur. Adet agrisi gibi agrilarim var zaman zaman giriyo ama gidiyo. Günlük ped takiyorum her wc ye gittimde korku yasiyorum. Acaba adet oldummu diye. Hayirlisi olsun kizlar

Bugün adet günüm yarında test . Belirti olmayınca umudumuz kırıldı . İnşaallah yarın hayırlı haberler alırız sende aynı şekilde Allah Selametli haberler versin inşallah .

Arkadaşlar merhaba, kendinize stres yaşatmayın, ben de tüp bebek tedavisi gördüm, doğru düzgün belirtim olmadı. Diğer insanların saydığı ağrı, sızı vs hiçbir şeyim olmadı. Benim test günüm de adet günümden bir gün sonrasıydı. Transferin 10.günü bi kanamam olmuştu, çok korkmuştum ama yerleşme kanamasıymış. Bu da aklınızda olsun. Ama herkeste olmuyor onu da dikkate alın. İnşallah güzel haberler alırsınız ❤️

Kizlar benim yarin hem adet hem test günümdu. Heyecanla 2 bebisinde benle olmasini umit ediyordum. Bugün bir trafik kazasi gecirdim. Ve tek ayakta giden bendim. Yuvarlandim minibusun içinde. Hastaneye gittim. Kan tahlilinde negatif cikti : ( erkenden bu şekilde öğrenmiş oldum. Yarin da buna göre adet olcam. Hayirlisi boyleymis. Cok üzüldüm ama rabbim en iyiyi bilen. Bebisler tutunsaydi ve bu kaza sebebiyle kaybetsem asil o zaman yikilirdim. 3 tane 5. Gun dondurulmus emriyom var. Bakalim hayirlisi kizlar

Kızlar hakkımızda hayırlısı inşalalh üzülüp dert etmeyin lütfen bizim derdimizden daha büyük derdi olanlar var onlari düşünün rahatlatin böyle kendinizi hiç değilse. :KK42:

X