eltim ve gorumcem ve kayinvaldemler artik onlarldan biktim

Allah razı olsun bacım. Konuyu okuyamadım senin yazdıklarına göre yorum yapıcam

Konu sahibi sen neresindesin bu işin, etkisiz elemansın heralde. Dayak yediğin adamdan ne diye çocuk yaptın. Adam geceleri fink fink nerde geziyo aldatıyodur bu seni, bunları yapan adam yüzde yüz başka kadınada gidiyodur. Boşanmak diye bişey var, düşünürmüsün? Yoksa yok ben hayatımı böyle harcıcam mı diyosun? Ailene anlat çek git bu adamın evinden.

Kocamla zaten bitti
Ben ayriyim zaten gerci evde ben oturuyorum kendi esyalari alip gitti bunlar sadece icimde kalanlar

Ayriyiz ztn cnm kac gun once son nokta konuldu ama bosanma henuz gerceklesmis degil cunku yeni bitirmeyi dusunduk ve cocuk istemeyerek oldu supriz gibi oldu yani beklemiordum

Ayriyiz ztn cnm kac gun once son nokta konuldu ama bosanma henuz gerceklesmis degil cunku yeni bitirmeyi dusunduk ve cocuk istemeyerek oldu supriz gibi oldu yani beklemiordum
Anladım o peki bitirmeylim ben düzelicem gibi şeyler diyomu dicem ama öle bişe yok anlaşılan. Kendin için en iyisini yaparsın, böle bi insana ömrünü harcama

Ya bu noktalar kaç paraysa ben verecem inan ki gözüm çıktı ya. Birincisi bebeğin olmuş doğmuş takılma evin tozuna pisine. Azıcık hayatınızın tadına varın. Ev işi nankör sil parlat yine aynı. Ayrıca eltin yine de aralarında elle tutulur. Bide anladığım kocam beni görümcem yüzünden dövdü demişsiniz. Kocan Ada'm olsaydı değil kardeşi yüzünden sana vurmak kılına zarar getirtmezdi

Almanya'da bile türklerin elti görümce rezilliği,cahilliği..Allah sonumuzu hayır etsin
Asil ne varsa burda var turkiiye cok ii valla burda ne iyi diyebiliyorsun biri icin nede kotu bir sey birbirlerine oyle hemen anlatirlar ama nasil anlatirlar o kisi ii bir sey demesine pisman olur gidip kotu sekilde anlatilir ve ben artik takmicam kim ne yaparsa yapsin kizimla hayatimA bakicam
...

Evet bu dogru. Bu nedenle hic Türk arkadasim cevrem yok benim. Kizimla ayni oyun grubunda olan bir cocugun annesiyle tanismistim. Bir süre görüstük inanin dedikodu, o ne almis, bu ne giymis, onun evi söyle perdesi böyle... Kocalari zaten padisahlari ayni zamanda. Kocasiz disari cikan kadini kötülerler. Her gün ev gezmesi, her yere koloni halinde gitmek, disarida cay kahve iceni ayiplamak ( o paraya bir paket alinir olayi), yabancilarla arkadaslik yapanlari dislamak ne ararsan var. Degisik bir ortama gireyim, lisan ögrenip kendimi gelistireyim, cocugumla bir aktiviteye kursa yazilayim, her gün cikip disarida 1 saat yürüyüs yapayim gibi ne bileyim insanin hayat kalitesini yükselten, bakisini ufkunu acan, kültür egitim verici faaliyetler gram yok. %100 diyemem ama %80-90 böyle. Ben gelemiyorum öyle seylere. Gün yapiyorlar daha ötesi var mi?

Bu arkadas bir kere beni tencere tanitimi icin cagirdi, kirmak istemedim ama keske gitmeseymisim. 20-30 sene önce senetle sepetle yapilan islemler. Ben kimse almaz dedim ama siraya girdiler.Piyasanin iki kati parayi ödemeye razi oldular. Ben nasil yani diye sorgularken arkadas dedi ki, bunlar birbirlerine hava olsun diye aldilar, hepsinin evinde tencere tavasi var, kocalarindan gizli gizli her ay para biriktirip taksit ödeyecekler, hepsi biliyor disarida daha ucuz, o aldi ben nasil almam yarisi yapiyorlar.

Bu ve bunun gibi nedenlerle Türk hanimlarla görüsmüyorum. Vardir tabi düzgün olani ama bana denk gelmedi demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…