ELTİ KISKANÇLIĞI

ela2121

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
30
30
29
Merhabalar içimi dökmeye çok ihtiyacım var ben 9 aylık evliyim bir tane eltim var ilk aylarımda bana hep kayınvalidem hakkında kötü şeyler söylemeye başladı onları kötüledi kötüleyince içime şüphe düştü ya öyleseler diye neyse ben ve eşim çalıştığımızdan dolayı çok geliş gidiş yapamıyorduk kayınvalidemlere sonra bi öğrendik ki onları kötüleyen eltim iki gün de bir orda bal kaymak olmuş bunu öğrendikten sonra eltimle araya mesafe bıraktım hafta sonu gezmeye gittik sosyal medyaya da resim video paylaştık eşimle eşiminkileri beğeniyor faakat benimkilere bir şey demiyor üstüne eşime kalp gönderip yakışıklı kaynım yazmıştı tabi ben bunu görünce sinir oldum bugün de sosyal medyayda olduğun gibi görün rol yapma yapmacık hareketlerin var kalbindeki kötülük yüzüne yansımış gibi durumlar paylaşmış akıl verin ne yapacağımı bilmiyorum

Merhabalar içimi dökmeye çok ihtiyacım var ben 9 aylık evliyim bir tane eltim var ilk aylarımda bana hep kayınvalidem hakkında kötü şeyler söylemeye başladı onları kötüledi kötüleyince içime şüphe düştü ya öyleseler diye neyse ben ve eşim çalıştığımızdan dolayı çok geliş gidiş yapamıyorduk kayınvalidemlere sonra bi öğrendik ki onları kötüleyen eltim iki gün de bir orda bal kaymak olmuş bunu öğrendikten sonra eltimle araya mesafe bıraktım hafta sonu gezmeye gittik sosyal medyaya da resim video paylaştık eşimle eşiminkileri beğeniyor faakat benimkilere bir şey demiyor üstüne eşime kalp gönderip yakışıklı kaynım yazmıştı tabi ben bunu görünce sinir oldum bugün de sosyal medyayda olduğun gibi görün rol yapma yapmacık hareketlerin var kalbindeki kötülük yüzüne yansımış gibi durumlar paylaşmış akıl verin ne yapacağımı bilmiyorum
Yakışıklı kaynim ne ya?Nasıl bir ortama düşmüşsünüz siz böyle.Ben olsam merhaba merhaba dan öteye gitmezdi muhabbetim,kadının ruh hali pek sağlıklı değil gibi😧.

Niye yazdığınız mesajları silip duruyorsunuz?
Ayrıca eltinizin eşinizin ailesi hakkında olumsuz konuşmalarına izin vererek siz de hatalısınız. Bugün size onlar hakkında konuşan, sizin hakkınızda da onlara konuşuyordur bu şaşmaz.
ben yaş olarak onlardan çok küçüğüm böyle kötü niyetli olduğu anlıyamadım

kesinlikle
şimdi ben araya mesafe bırakacam da eşim abisine gidip gelmek istiyecek o durumda ne yapacam ki
Ben olsam bir araya geldiğimizde, bana samimi gibi davrandığında kıyıda köşede konu açarsa ses kaydı alırdım. Sinsirellalara kendimi yediremem. 😀😀
Olası bir kv ye biri 5 katarak anlatma durumunda bak ben demedim o dedi diye ispatlayabilmek için yapardım bunu.
Sana kötülüyor sen soğu uzak dur, bir tek beni sevsinler istiyor da ondan 😀

yaptıklarını düşündükçe elim ayağım titriyo dün eşime attığı mesajdan sonra zaten kötü oldum bugün durumlar tam sinir etti
Sizinde başka işiniz gücünüz yok galiba.. Tez elden işe başlayın yoksa çevrenizde insan kalmayacak🙄

allaaahhh en sevdigim konu :KK62:4 harfli malum akraba hahaha. ben mesafe koymayı lafı kaynanayı geçtim hiçbişey olmasa bile yakısıklı kaynımı gördüğüm an tamam bitti. fena olay çıkarırdım. konu eşimi kıskanmak ve ya iğrenç yakıştırmalar değil. konu bir yengenin kardeşinin eşine onu yazabilecek karaktersizlikte olması o cesareti yüzü bulması. öyle birine yağmurlu günde su yok. sizin kaynınızda kızmış olmalı çünkü normal bir şey değil heleki sosyal medya gibi kalabalık akraba dolu ortamda onu yapacak cesareti varsa onu yerin dibine sokar bidaha çıkartmazdım arsız görgüsüz. ben olsam varya ahhh ahh neyse sakinim. buda fesat bi tip belli ki. bazılarını görmezden gelince kudurmuyo dahada tepene çıkıyo bana kimse bişey demiyo naıslsa diye. eğer öyle bi tipse tamam sık ümüğnü:KK4:

Eltiniz kaynana çekiştirirken siz de susup çay içmemiş olacaksınız ki size olduğun gibi görün diye laf sokmuş kendince. Kendi sanki çok şey.

Yakışıklı kaynım mi demiş kocanıza ahahahah rezillik.

Büyük elti gazabına uğramış masum küçük elti.🙄

X