Elmacık kemiği estetiği yaptırmış kimse var mı?

kısaca ifadeyi bozduguna ınanıyorum
tavsiye etmiyorum katiyen..
ben gittigimde kı 31 yasındayım bana da botox dedi,bir kasım daha düsük
o taraftakı kaslar daha cok kasıldıgı ıcın
gel botox yapalım dedi kabul etmedim drlar der gel botox yapalım
aman diyim herkeste aynı sonucu vermez
neden dolgu yaptırmıyorsunuz?
cok guzel urunler var,kaç yasındasınız?
resytalen ın ınce dokulu hyalunorıclerı var, goz cevresıne alındakı cıgzılere cok guzel olur
bende henuz kırısık yok o yuzden kg kaybına baglı bır kontur kaybı- ön kayıp
yaşadım denilebilir yoksa belirgin birsey yok aslen yüzümde
ama güzellik benim icin cok onemli, yoksa yasımı gostermıyorum bile

her dr her uygulamayı yapmak ıstemez, ona gore dogru neyse onu yapmak ıster
mesela bazı dr botoxta ısrar eder, bazısı puragen der
bazısı azı bolgeye enjekte etmek ıstemez, ama ıkna etmek onemlı
benım doktorum alnıma dolgu yapmak ıstemıyor ve o dusuk kasa enjekte
etsın ıstıyorum hayır o ıse yaramaz dıyor fakat ben bastırıcam
bılıyorum kı cok super olucak
kırk turlu dolgu alamam,2 enjektor juvederm alıcam
gelecek aya da planım goz altı ıcın resytalenın ınce dokulusunu koydurmak
bu goz altındakı doku kayıpları ıcın..

Son düzenleme:
canım bu konuyu sanırım snın kadar bilmiorus ama yeni bir doktorla dha görüsecegim ona sorarım istersen? lifting ne oluyo bide ben bilmiorum:)kaydirigubbakcemile3

canım lifting cihazı elektrik akımıyla yüzdeki kasları kasan bir cihazdır
yurtdısından getirtmiştim, çok az kullanabildim
etkili oldugu gün gibi ortada fakat enjeksıyonu yarın obur gun yaptırıcam
ondan sonra kullanabılır mıyım bılmıyorum
gıdığımı eriticem onunla ama baska yere dolgu sonrası kullanılmaz herhalde
cunku kan dolasımını arttırır ve o dolgu erır dıye korkuyorum

dolgu uygulamada plastık cerrah mı-dermatolog mu sorusuna
benim icin dolguda ikisinin bir farkı yok
zaten dermatologların da uygulama yetkısı var egitimini alıyorlar
farketmez kısaca..

göz çevresindeki kırışıklıklara dolgu yapılırmı?hiç duymadım.botoksumu gönül ergenekon diye dermatoloğ varmış.ona yaptırayımmı acaba.yaptıran varmı?nasıl bir doktor.ne dersiniz.

göz çevresindeki kırışıklıklara dolgu yapılırmı?hiç duymadım.botoksumu gönül ergenekon diye dermatoloğ varmış.ona yaptırayımmı acaba.yaptıran varmı?nasıl bir doktor.ne dersiniz.

bılmıyorum o doktoru tanımıyorum
ama goz cevresıne evet tabı kı hyaluronıc acıd dolgu yapılıyor ınce cızgılere
alındakı kırısıklara, vs. yanı paranıza gore
1-4 enjektore kadar
hyaluronıc acıdın farklı formları var,kalın dokulular doku kayıpları ıcın
mesela burun kenarında yanak cokuntusu vs ıcın elmacık kemıgıne
ınce dokulular dudak ıcıne, goz kenarına alındakı cızgılere
mod arkadaslar su resmı ekler mı acaba?tesekkurler
http://totaldermatology.com/images/filler-face.jpg

bir de su lınkte lisa rinnanın ilk resmi ile oklu olan cift pozunu

Lisa Rinna admits she may have gone too far with the face fillers - Your daily fix of celebrity gossip

bir de sunu cok süpermis valla kadın bırden genclesmıs ayol

http://www.plasmetic.com/images/cosmetalife-dermal-filler-for-wrinkle-treatment.jpg

bakın burun sırtına da konuyor dolgular,meselam burunda köprü var dıyelım ya da egrilik
o kısmı dolduruyor doktor hıc estetık olmadan mis gibi duz burnunuz oluyor

(mod arkadaslar bunu da ekleyın cok rıca ederim,bilgilendirelim kızları)

http://blogs.webmd.com/cosmetic-surgery/uploaded_images/jac2-732307.jpg

canım sen bekle ıste ben yaptırıcam durun bı ben yaptırım yazarım ne oldugunu bugun doktorum full dolu amelıyat gunu cunku
yarın ınsallah gıdıyorum :lepi:kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

canım sen bekle ıste ben yaptırıcam durun bı ben yaptırım yazarım ne oldugunu bugun doktorum full dolu amelıyat gunu cunku
yarın ınsallah gıdıyorum :lepi:kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

sevgili jayjay yeni, yüzün hayırlı olsun diyelim mi ?? neler oldu deneyimini ve paylaşımlarını bekliyorum ve arzu edersen öncesi sonrası ekle kkya yaptırmak isteyen arkadaşlara da güzel fikir olur

lifting cihazını kullanabılecegımı soyledı doktor yanı ıkısı bırlıkte daha ıyı olucak
ama 10 gun bekle dedı 10 gün sonra toparlanma ıcın o cıhazı da kullanıcam cok ıyı olucak yuzum onu da 300 kusure almıstım cok memnunum ıyı ettım valla

arkadaşlar ... bende radiesse düşünüom ... yapan war mı acaba?? yan etkileri oldu mu ..rahatsızlık werdiği bir durum war mı birde önerebileceğiniz bi doktor..
yalnız ben gençleşmek için deilde,, dolgu olarak kullancam..Ç

Benim yaradilistan elmacik kemiklerim var. Kücükken hep rahatsiz olurdum, gülünce böyle elma elma cikardi yanaklarimda :). Simdi bakiyorumda millet elmacik kemigi görüntüsü bile yaptiriyor. Hey Allahim Yarabbim ya. :)). Ya elmacik kemigi olsa ne olmasa ne. Yüz güzel olsun yeter. Biraz belirgin kemiklemi güzellik oluyormus. Abarti diye buna derler bence. Bülent Ersoydada var sanirim bu ameliyat. Suni olunca nekadar cirkin durdugu bülent ersoyunkinden belli bence.

Merhaba Kızlar;
Beni Burun Estetiği/Dr.Barış Çakır sayfasından tanıyanlarınız olabilir.
4,5 ay önce Barış Çakıra burun estetik ameliyatı oldum,başarılı, hiç sorunsuz geçti.Halen burnum tam oturmuş sayılmaz ama bu zaten uzun bir süreç biliyorum.

Benim yüzüm çok zayıf,elmacık kemiklerim yok gibi
Yüzüm kilo almıyor,basenlerim alıyor bu seferde tipim bozuluyor.
Yüzümün kilolu olmasını çok istiyorum.radiesse diye bir ürünle yüze dolgunluk verildiğini okudum.
Yaptıran ark.var mı?ıstanbulda hangi dr.lar var bu işi yapan?Temmuz ayında Barış Çakıra gidicem acaba o ne dicek.Çok istiyorum.

birisi yaptirmiştirdi şimdi adını unutdum ama bi bak görürsün yorumlarını burda o memnundu baya hemde ama bahsetdigin şey gecici ama sanırım 2sene kadar kalıcılıgı varmiş ben yarın doktorumla burun ameiyatı için görüşmeye gidicem fethı beye 24hazıranda ameliyatım var elmacık kemigi için yag enjekte ettirmeyi düşünüorum bende en azından azda olsa kalıcılıgı varmiş silikonlar iyi deilmiş zamanla yüzde cökme ve genişletme yapıomuşlar ama radiesede gecene kadar görüntüsü iyiymiş bildigim yani duydugum kadarıyla..
karar vermek zor en azından kötü ilerde bizi pişman edicek şeyler olmasın gecse bile:Saruboceq:

Burun ameliyatın için şimdiden geçmiş olsun,sorunsuz çok güzel geçsin inş.
Radiesse yi yeni duydum,2 sene dayansın en azında kalıcı sorun olmaktan çıkar.
Kim nerede nasıl kaç paraya yapıyor iyice araştırıcam. :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…