Elma Diyeti (2 Haftada 10 Kilo)

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.186
595
Son günlerin modası haline gelen elma diyetiyle karşınızdayım. Herkes soruyor biliyor musunuz paylaşır mısınız diye? Aslında netten bulmak zor değil ama insanlar biraz da güven istiyor. Size şimdi yüzde yüz etkili ve sağlıklı bir diyet olan elma diyetini sunuyorum. Yapan arkadaşlarım çok memnun kaldı. 2 haftada 10 kilo veriliyor bu diyetle. Tabi ki hatırlatmak isterim kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye bu oran değişebilir.

Sabah güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltıdan önce 2 su bardağı ılık su içiyoruz.

Kahvaltı:
1 katı yumurta
1 dilim peynir
3 adet zeytin
yeşillik, domates, salatalık vs
1-2 dilim kepekli ekmek
Şekersiz veya az şekerli çay
Kahvaltıdan 2 saat sonra yeşil elma yiyoruz. 2 saat sonra tekrar yeşil elma. Gün içerisinde toplam 5 yada 6 adet elma yemiş olacağız. Elma yeşil ve orta boy olacak bilginize. Bu şekilde diyetimizi 2 hafta uygulayacağız. Haftada 5 kilo veriliyor. Tavsiye olarak elma diyetinin yanında günde 2 bardak yeşil çay ve 2 litre su öneriyorum.
Kolay gelsin, afiyet olsun:)

Not: Kahvaltı harici elmadan başka bir şey yenmeyecek:KK43: (kaynak çiğdemce lezzetler)

Son düzenleme:
Merhaba oncelikle baya okudum sizleri ve karar verdim.herkes basliyorum demis ama sonuc alan cok fazla goremedim.yinede biraz deneyimlemis biri olarak dusuncelerimi yazmak istedim.bu gun 4.gunum.sabahlari 2 dlm kepek ekmegi ve 1 yumurta domates zeytin yiyorum.gun icnde 2 saatte bir elma cok zor cunku acligim hic yok.sadece ilk gun basim cok agrmisti.3_4 elma yiiyorum.dun aksama kadar hic bozmadim bir tane haslanmis misiri tuzsuz yedim.cunku daha onceden biliyorum ki ulasamayinca cok heveslendgn biseye vucut kitleniyor.her neyse ben 1.76 boyundayim.67.6 ile basladm.bu sabah 65 kilo oldugumu gordum.gayet iyiyim aclik duygum hic yok ama bazen motivasyonum kirilir gibi oluyor cnku ideal kiloya yakin olursanz vermesi zorlasiyor.yine de yapacak olan olursa seve seve arkadaslk ederim.ha unutmadan yesil cay hic icemedim ve suyu da 1.5 litreyi anca buluyorum.ayrica son olarak nescafe iciorm sekersiz aksamlari acligi bastiriyor. Simdilik bu kadar hergun yazarim gelismeleri

Gunaydin bugun yine 65 kiloyum ama goruntu anlaminda cok fark oldugunu işitiyorum.bugun 5.gun baska turlu olmayacak spor da ekleyecegim yanina.benim hedefim 58 kilo.son 7

Merhaba, Bende yarindan itibaren bu dieete baslicam:KK53: bakalim hayirlisi

yesil elma almaya gidiyorum wehhe :KK70:

Son düzenleme:
Merhaba, Bende yarindan itibaren bu dieete baslicam:KK53: bakalim hayirlisi

yesil elma almaya gidiyorum wehhe :KK70:
Gunaydin bugun yine 65 kiloyum ama goruntu anlaminda cok fark oldugunu işitiyorum.bugun 5.gun baska turlu olmayacak spor da ekleyecegim yanina.benim hedefim 58 kilo.son 7

<3
Merhaba, Önceliğim sizin uyguladığınız bu diyet.. Yatana kadar yine araştıracağım.. Eğer farklı bir diyet bulamazsam bende
yarından itibaren uygulamak istiyorum.. Sabah kahvaltıyı ettikten sonra doğru Migros'a yeşil elma almaya.. Gerçi yeşil elmanın tadını da hiç sevmem ama ne yapayım işe yarıyor sonuçta.. ben sporla da desteklemek istiyorum.. Yarından itibaren evde her gün koşu bandında yürüyeceğim.. 74 kg. ım.. 65 kg. inmek ilk hedefim.. Sizde bilgilerinizi yine paylaşırsanız sevinirim.. İyi geceler dilerim.. Sevgimle kalın..

Ben hata bugunden basladim:)) benim kilom 90 boyum 172 :s ilk hedefim 70kiloya dusmek :KK66:

Ben hata bugunden basladimen:)) benim kilom 90 boyum 172 :s ilk hedefim 70kiloya dusmek :KK66:

Merhaba,
İnşallah sizde başarırsınız.. Benim boyum 1.59 cm. 74 kg. 3 ay spor salonuna gitmiştim her gün 2-2.5 saat kalarak (pazar hariç) 10 kg. vermiştim.. diyet asla yapmadan herşeyi yiyerek.. bazen çok fazla yediğim bile olmuştu.. 82.9 Kg. idim o zaman.. 72 kg. düştüm.. sonra ramazan falan salona gitmeyi bıraktım.. ve yemeğe devam ederek.. 2 kg. almışım.. 10 kg. verirken bende daha çok sıkılaşma olmuştu.. 44 beden giyerken şu an 40 beden kot pantolonun içine rahatlıkla girebiliyorum. Sporu bırakınca, yemekten de asla taviz vermeden geçen bu süreçte 2 kg. belki çok değil ama.. ben gerçekten 65 e düşmeyi de istiyorum.. yarından itibaren yediklerime de bu sefer dikkat edeceğim.. Herkesin aklındaki kiloya sağlıkla düşmesini diliyorum.. Sevgimle kalın..

Kizlar merhaba yanliz olmadigimi bilmek superr bugun tam 1 hafta oldu ve ben hala 65 kiloyum:KK43:( elma diyetine devam ediyorum artik aclik ve yemek duygum hic yok siskinligim yok cok rahatim spor yapamiyorum kilo da veremiyorum ama acligimin tamamen duygusal oldugunu anladim.bu diyet bence tamamen duygusal detoks yontemi:))) bana kattigi en azindan bu gunde 600 kaloriyi hic asmadm elmalari tam yemedim 3 elma yesem 3*55 geri kalan kahvaltidan yinede gitmiyor iste bir anda gdecek dyenler var ama umudum yok.pazartesiden itibaren 1000 kaloriye cikicam unutmadan spor olmadan sekillenme de olmuyor endersaracin 1 videosu var 2 haftada 1 beden incelin diye daha once ise yaradi hic olmadi onu yapin derim bende baslycam yenidrn haberlernzi bekliyorum

Gunaydn kzlar ben bu diyeti braktm cunku kilo falan verrldirmiyor onca acliga ragmen bde gram gram almaya basladm braktm karnmi doyurdm hala ayniyim.aksam yemeyip spor yapmali zaten gider az yiyince heralde bu bana uymadi

Merhabalar, bende 3 gundur uyguluyorum 1kilo verdim. Ve bende gun boyu hic acikmiyorum cok rahat bir diyet bence, tabi het bunye farkli olur

Gunaydn kzlar ben bu diyeti braktm cunku kilo falan verrldirmiyor onca acliga ragmen bde gram gram almaya basladm braktm karnmi doyurdm hala ayniyim.aksam yemeyip spor yapmali zaten gider az yiyince heralde bu bana uymadi
Evet canım bence de. Akşamı hafif tutup spor ya yapınca oluyor. Tabi saba h ve öğlen de abartmak şartıyla

kızlar bende bugün bu diyete başladım sabah sade cornflakes yedim yanımda sadece 2 elma var ve yeşilçay içicem ekimde düğünüm var zayıflamam lazım :)

kızlar sabahki cornflakesden sonra sadece 1 tane yeşil elma yedim 15 dakika tempolu yürüdüm ve suyumu ılık içiyorum akşamlarıda 15-20 kadar spor yapıcam bana katılan yokmuu :110:

merhaba bu diyete bende bugun başladım çok hevesliyim beklentim yüksek umarım irademe sahip çıkarım an itibari ile 65 kg ile başlıyorum hedefim 58 kg yapanlar sonuçları paylaşırsa sevinirim

Ben bu diyeti geçen sene yaptım. 2 haftada 73 kilodan 66 ya düşmüştüm ama 2 kilosu son dönemde aldığım kiloydu şişkinlik falan yani ama 5 kiloda fena değil. Ben öneriyorum bu diyeti sonrasında da deli gibi yememe rağmen hemen almadım tabii bünyeyi zorlayınca o kadar yemeğe dayanamadı 72 ye geri çıktım ama bu tamamen benim suçumdu. Kısa sürede kilo vermek zorunda olanlara öneririm aralarda da bol bol yeşil çay ve su için insan halsiz kalıyor ama sonuca değiyor.

Ben bu diyeti geçen sene yaptım. 2 haftada 73 kilodan 66 ya düşmüştüm ama 2 kilosu son dönemde aldığım kiloydu şişkinlik falan yani ama 5 kiloda fena değil. Ben öneriyorum bu diyeti sonrasında da deli gibi yememe rağmen hemen almadım tabii bünyeyi zorlayınca o kadar yemeğe dayanamadı 72 ye geri çıktım ama bu tamamen benim suçumdu. Kısa sürede kilo vermek zorunda olanlara öneririm aralarda da bol bol yeşil çay ve su için insan halsiz kalıyor ama sonuca değiyor.

X