elma çekirdeğim geliyoo

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
slm canlarım önce sıkıntılı zamanlarımda yanımda olduğunuz için hepinize tesekkür ediyorum dün gece dayanamayıp czaneye gittim test aldım sonuç pozitif dünyalar benim oldu elma cekirdeğim içimde biyerlerde büyüyo tüm isteyen arkadaşlarım dualarım sizinle allah sizede nasip etsin

Canim Ya O Kadar çok Sevindim Ki Anlatamam Hayirlisi Olsun Tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))

tebrikleeer....Allah analı babalı büyütsün inşallah...hayırlı ve ssağlıklı bir evlat olsuna.s.

slm canlarım önce sıkıntılı zamanlarımda yanımda olduğunuz için hepinize tesekkür ediyorum dün gece dayanamayıp czaneye gittim test aldım sonuç pozitif dünyalar benim oldu elma cekirdeğim içimde biyerlerde büyüyo tüm isteyen arkadaşlarım dualarım sizinle allah sizede nasip etsin

Allah tamamina erdirsincanim, darisi benim ve tüm isteyenlerin basina:emir_bebek:

cok sağolun canlarım allah hepinize nasip etsin hep dualarımdasınız
ya ben cok mutluyuım
bide su bebekli gebelik takvimi yapmayı beceremedim bilen varsa bana yaparmı

gözün aydın çanım ,hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh..

allah saglıkla gelmesını nasıp etsın gozunuz aydın cnm ben bılıyorum ıstersen yapabılırım sana cnm gebelık takvımını

tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah.darısı isteyen tüm arkadaşlarımızın başına

şükocum okurmusun lütfen senin kulaladığın aspirin bebe aspirinimi,hamile kalmadn öncemi başladın aspirine yazarmısın

gözünüz aydın...Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah:)))))))))

hayırlı uğurlu olsun allah tüm isteyenlere nasip kısmet etsin inşallah

hayırlı olsun tebrikler...Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat ihsan eylesin inşallah....

X