ellerını emmek

ben doktora sordum normal olduğunu söyledi dentinox adında bir jel verdi onu kullanıyorum ama değişen bişey yok hala aynı şekilde iştahlı iştahlı emmeye devam ediyor

jel daha az acı çekmesine yarıyor ama ne olursa olsun ellerini emme zevkinden vazgeçmiyorlar

ya bide bugün nedense hiç meme emmedi ya halinden de memnun gözküyor emiyo itiyo beni kafayı yicem ne oldu anlamadım ama 1 haftadır itiyo memeyi mi bırakacak ne yapacak ya

Sorma Cnm Ya Bi De Sikti Kendini şimdi Uyuyor Ama Ellerini Tercih Ediyor Anlamadim Gitti Yaaaa

Benim kızımda yaklaşık 2aydır cuuk cuuk ellerini emiyor ama ne emme bir görseniz dersinizki o ellerde bal kaymak var:)))Ellerini izleme devresi geçti bizde emme başladı.Buda bir gelişim süreci bebeklerde.Gösterlen bir cismi tuttuğunu sanıp ellerini emmeye başlıyor o cisim diye.:)))Şuan en güzel ve tek oyuncakları elleri olsun o kadarda annişler...
Benim kızımda emmek istemiyor bazen kapris yapıyor bu bebişler işte.Bazen sol göğsümü emmek istemiyor bazen sağı oluyor arada bu tür kaprisler.Belkide yediğin birşeyin kokusu geçmiştir sütüne sütünü sağıp tekrardan yeni gelen sütünü emzirmeye çalış annesi belkide ondandır..Aman bırakmasın emmeyi,zorla aç kalsın tekrar emzir ama sakın bırakmasına müsade etme...

corcork ses çıkıyo öyle bir emme yani normal normal emme hissi kuvvetli onların ne bulsa emiyolar en yakın elleri diş etleri de kaşınıodur geçen dr a kontrole gittik diş kaşınması içindir normaldir bırak emsin zaararı yok dedi

benimkide aynı ne emmek ama bulduğu herşeyi ağzına götürüp emmeye çalışıyor.

Geçen sene bu sorunu yaşayan arkadaşlar bize bir yol gösterse... Ne zaman biter bu şapır şupur el emmeleri..

bizimkide çok emiyor biyerde okumuştum ayağını keşfedincede onu emmeye çalışıyorlarmış kartpostallrda vardır ya ayak parmağını emen bebekler

dr bana bu durumun refleks olduğunu söylemişti bence bu bebişler emme işini abartıyorlar ıslaklık hoşlarına gidiyorr sanırım hiç boş kalmasınlar elini emmek ne kelime yiyor resmen ne bulursa ağzına götürüyor ilaki tatlarına bakacak bizimkisi walla kaydirigubbakcemile3

evet ayaklarınıda emiyolarmış görümcem dedi oğlu hep emmiş çok tatlı oluyorlarmış

][/COLOR][/FONT]
benim oğlumda 27 ağustos doğumlu benimkide aynı iki elini birden ağzına sokuyor,işhahlı bir şekilde emiyor sanırım ellerini yeni tanımıya başlıyor ondan olduğu duymuştum..
benim küçük aşkımda ölee 27 ağustos doğumlu emir oda elleri acayip bi şekilde yiyoo:KK70:çok merak ettim o minik ellerinde ne var diye çok lezzetliymiş yaa:sm_cool::roflol::sm_cool:yapacak bişe yok ne kadar engellesemde yapppıou çok da şeker oluyo cabbur cabbur sesler geliyoo:roflol:

Slm arkadaşlar. Benim kızımda 26 ağustosta doğdu. Bende dişlerimi acaba diyordum. Sizinde aynı şeyleri yaşadığınızı okuyunca rahatladım. Diş mi çıkaracaklar yoksa hoşlarına gittiğinden mi yapıyorlar. Benim kızımda iki elini birden ağzına sokup şapur şupur emiyor. Salyalarımız müthiş. Dr soracaktım ağlamasından unuttum sormayı. Bahsettiğiniz jel için erken değilmi daha? Ya da kullanırsak rahatlar mı bebeklerimiz? Cvp yazarsanız sevinirim kızlar.

elvin de ellerini emiyor parmakları geçtik iki el ağızda :) hem dişetleri kaşınıyor hem de miniklerimiz herşeyi ağızlarına götürerek tanıyorlarmış kızlar bi yerde okumuştum..yakında ayaklarını öğrenince onları da yicekler :)

yuppiiiiiiiiiiii ben ondan önce baktım ayaklarının tadına çok lezzetli:roflol::roflol::roflol:napıyım benm tombak emirim çok şeker:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X