ellerını emmek

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
oğlum 14 agustos dogumlu.. son bıkaç gundur sureklı ellerını emıyor.. bu normal mı yoksa ne yapabılırım

benim oğlumda 27 ağustos doğumlu benimkide aynı iki elini birden ağzına sokuyor,işhahlı bir şekilde emiyor sanırım ellerini yeni tanımıya başlıyor ondan olduğu duymuştum..

hemde ne iştah valla.. benımkıde bı emıyor kı sormayın... ta mutfaktan duyuyorum bırçbırç dıye.. engellemeye calısıyorum gerçi..

bizdede aynı sorun var bir elini ağzını sokup diğeriyle onu destekliyorki ağzından çıkmasın , ellerini yeni keşfettiğinden kaynaklı sanırım

bende sadece bizimkini öyle sanıyodum hatta daha erken ama dişlerden sanıyodum demekki normalmiş bebişlerin hepsi böyle galiba

bende sadece bizimkini öyle sanıyodum hatta daha erken ama dişlerden sanıyodum demekki normalmiş bebişlerin hepsi böyle galiba

sürekli ıslatıyo kollarını bile emiyo benimki ben değiştiriyorum üstünü o ıslatıyo sizde durum nasıl

Cnm Bizde Ayniyiz Ya Keşke Baş Parmağini Emse Sadece Boğazina Kaçicak Minik Elleri Ya Benim Bile Canim çekiyoooo Arada Yaa.eldiven Takiyom O Zamanda Onu Emiyoooo

önceden Gece Acikinca Ağlardi şimdi Direkk Elçlere Saldiriyo Ben O Sese Uyaniyommmm

bu aralar önluk takıyom acayıp salyalandı.. ellerını emerken yaka ve kollarını islatıyor...

tulay resımde cok tatlı bebısın masaallah.. dıger resımde pek secılmıyordu... allah kotu gözlerden korusun

ya ben takamıyorum daha aslında denedim ama boynu kızrıyo hemen kafayı yicem ya çok hassas teni..alıştırayım diyorum üstü kalmıyor anında sulanıyor heryeri salyalar dediğin gibi.elleri buz oluyor emmekten artıkk

benımde aynen ya ellerını emıyor ya da meme emıyor... bazen ellerını gögsunde baglıyor ya ayılıyom o zamanda..
su an ellerını tanımaya baslamış ondanmış dertlerı..

arkadaslar benim simdi bebegim yok :emir_bebek:ama kücük kizim simdi o 5 yasinda,bebekken emzik almadi bas parmagini emiyordu cooooook tatli oluyordu.....Şeniz...bu bir yaslarindaydi elinde bir (koluband)( yapiskan) vardi...bunula oynarken düstü ve parmagini kestirdi:çok üzgünüm:tabii buda kanadi ve o günden itibaren birdaha parmagini emmedi....
bir sakincasi oldugunu zannetmiyorum.......:1hug:

kızlar iki eli birden 24 saat ağzında bi dr a götürsemmi emmeyi geçti kaşıyo gibi damaklarını kanatıyo resmennnn...

Canım gerek yok doktora götürmene hava çok soğuk zaten hiç çıkartma dışarıya , doktor jel veriyor jel ferahlatıp acısını sızısını alıyormuş eczaneden aldır mümkünse

X