Ellerimde kına ile uyanmak...

Hancock

Yanımda olmalısın senin yerin orası...
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
1.281
949
Merhabalar başıma gelen ve beni biraz korkutan bir olayı anlatmak istiyorum bundan 1 kaç ay önce sabah uyandım yüzümü yıkadım geldim ellerimin içinde kına renginde izler vardı böyle sürülmüş sağ elime sanki her yeri kına renginde şekiller vardı parmağımda falan aynıda kına kokuyordu abartmıyorum bildiğiniz kına kokusu korktum açıkcası 2 güne geçti ama doktora gidemedim geçmeseydi gidecektim... Bu arada şaka yapmıştır birisi demeyin evde öyle şaka yapabilecek bir kardeşim yok ayrıca bir şey bulaşmıştır da demeyin sabah uyandığımda gördüm etrafa her yere baktım bulaşabilecek hiç bir şey yoktu.

Netten araştırdım ettim kimi tıbbı şeyler yazmış kimiside dinle alakalı yorumlamış melekler kına yakarmış işte yok iyi cinler kına gecelerine götürürlermiş orada kına yakarlarmış falan değişik yorumlar... Annemin bir arkadaşıda kızın gelin olacak ona işaret demiş... Ki zaten kısmetse var böyle bir şey. Öyle işte resim yok üstünden zaman geçti ama hala aklımda doğrusu bugün de rüyamda karanfil gördüm küçük çocuklar karanfil dağıtıyordu ölücemmi napıcam valla :KK70: korkuyorum artık öyle işte böyle bir şey yaşayan var mı aranızda...

Bir cesit mantar o, kina gibi görünüyor ve kina gibi kokuyor, cok da yaygin bisey. Evlilikle alakasi oldugunu sanmiyorum evli insanlara da oluyor cunku. Kendiliginden geciyor.
aynen ya millet de cinlere filan bağlıyor şaka gibi:))))
sadece bir çeşit cilt rahatsızlığı..

bunla ilgili çeşitli yorumlar var. bir çeşit mantar hastalığı diyen var. kendi kendine geçiyor endişe edicek bişey değil. kimi gece üç harfliler düğüne götürüp yakar der. kimi de melekler yakar der..

çok takılmayın.. geçici. şayet geçmezse bir cildiyeye gidin..

Ya babamda dedi akşam yediğin bir şey falan mı dokundu diye hanide ellerimide sürekli yıkarım yani mantar neyden olur acaba bir daha olursa doktora gösteririm zaten

Çok gördüm ben hem kendimde hem başkalarında. Korkmayın, nedenini bilmiyorum ama her hangi bir şeye işaret değil ya da herhangi bir zararı yok, merak etmeyin.

BANADA OLUYOR BI KAC KEREDIR ISIN ILGINCI EN SON ELIMDE O LEKELERDEN OLDUGUNDA ESIMEDE OLMUSTU
aynısı bızdede oldu dahada ılgıncını soylıyeyım ben olayınoldugugece ben kuzenımde kalmıstım sabah annem aradı elınde ayagında bısey varmı dıye bıbaktım benımde ayaklarımda var ablamın annemın ve benım aynı gece olmustu ve ustelık ben baska bır evdeyken kuzenıme yengeme baktık onlarda yoktu

Bi arkadaş yazmış tinea nigra diye, baktım hemen google dan, evet arkadaşlar, korkmayın sır çözüldü, siz de bakın bir.

X