Ella yan etkileri

5Gizem5

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
21
3
30
Merhaba kızlar 28 Haziran'da Ella kullandım normal şartlarda adetim düzensiz 26-27 günde bir oluyorum geçen ay 6 gün bu ayda 5 gün erken oldum ama tatile çıkacağımız için malesef olacağından habersiz geciktirici kullandım 10 dk sonrasında adet oldum ve tekrar içmedim normalde 3 gün kanama olup 4.gün lekelenme şeklinde gelir ve biter ama bu ay normalden daha az ve bugün 4.gün olmasında rağmen kanamam devam ediyor normal mi bilgisi olanlar yazabilirim çok teşekkürler şimdiden✨

geciktiriciler veya ella gibi haplar hormonları etkiler. yani düzensizlikler veya miktarda ve sürede değişiklikler normal. ama sağlıklı değil hiçbiri bunu da biliyorsunuzdur. bir arkadasim balayında geciktirici içti ve düzenli olan regli 6 ay boyunca düzensiz ve lekelenme şeklinde geldi.

geciktiriciler veya ella gibi haplar hormonları etkiler. yani düzensizlikler veya miktarda ve sürede değişiklikler normal. ama sağlıklı değil hiçbiri bunu da biliyorsunuzdur. bir arkadasim balayında geciktirici içti ve düzenli olan regli 6 ay boyunca düzensiz ve lekelenme şeklinde geldi.
Ella yı sık kullanan biri değilim geciktirici tide 1 tane içtim sadece şansıma daha kana karışmadam regl oldum çok teşekkür ederim💚

X