Aile Planlaması Ella ve yürüyememek

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım merak ettim ne durumdasın hiç böyle bi yan etki görmemiştim başka bi sebepten olabilir mi ?

Bilirimm çook zor bi süreç ben de şuanda o sürecin içindeyim peki bir problem yok değil mi adetin de geldi mi herşey yolunda mı ben bekleme sürecindeyim

Hiç bi sıkıntı olmadı adetim tam gününde geldi hatta bu ay ki de tam gününde oldu

Çook sevindim senin adına müsaitsen bişey danışmak istiyorum sana çünkü kafayı yemek üzereyim

normal adetim ayın 25-28 i arasında oluyor düzenli bir döngüm var çok gecikme olmaz. ne kadar saçma olsa da stresten uyuyamıyorum. Ayın 16sında Sevgilimle kucağında ters otururken yani kalçam penisinin üzerindeyken sürtünme yoluyla brseyler yaşadık onun iç çamaşırı yokty benimse baya ince bi pantolonum ve iç çamaşırım vardı boşaldı pantolonumun arka cep kısmı ve çevresi büyük oranda ıslandı iç çamaşırımın popo kısmı da ıslaktı ıslaklık çamaşırıma kdar geçmiş yani. İç çamaşırımn vajina bölgesindeki ıslaklığın kendimin olduğuna emin gibiyim ama yine de çok tereddüt edip olaydan 3gün sonra ella kullandım. Yumurtalama dönemimde olup olmadğmı anlamadım her sitede farklı bi bilgi yazıyor yumurtlamayla ilgili. İlacı dün 16.45te içtim Herhangi bir yan etkisini görmedim bulantım var ama psikolojik olduğnu dşünüyorum ( bir de aşırı mide gazım biraz da bağırsak gazım var gaz söküyorum aşırı bunun sebebini de adaçayı içmek olarak görüyorum adet gnüm olmamasna ragmen adetim sökülsün diye panik yapıp adaçayı içtim iki gün gaz söktürcü etkisi barmış). Adetime yaklaşık 3-5gün var ama stresten uyuyamuyorum gecikirse diye eğer gecikirse test yapmaya korkyyorum çamaşırlardan sperm geçmeyeceğini okudum fakat içim rahat etmiyor ilk kez böylr bişey yaşıyorum ilacı da ilk kez kullanuyırym döngümü bozmasndan da korktuğm için kullanmayacaktm fakat kafayı yemek üzere olduğm için en azından rahatlamak için kullandım. Hamile kalma riskim yok değil mi strrsten ve ilaçtan adetimin gecikiceğini bliyorum bu dşünce bile beni çıldırtıor

Canım hem kıyafetlerin varmış hemde ilaç kullanmışsın imkansız denecek birşey bu :) insanlar normal bir şekilde yaptıkları halde hamile kalamıyorlar çoğu Zaman. Bence boşuna stres yapıyorsun :) stres yaptıkça daha çok gecikir, kendi kendini yersin. Bu aralar kendini meşgul edecek şeyler yap düşünmemeye çalış ki adetin gecıkmesin

Kimseye danışıp soramadığım için kafayı yemek üzereydim birinden bunları duymak çok iyi geldi çok teşekkür ederim :) ilacın yan etkileri öyle birsey ki hep hamilelik belirtileri gibi aşırı sivilcelenme aşırı gaz bulantı ve idrarda koku var şuanda. Böyle bi yan etkiyle karşılaşmışmıydın ilacı içtiğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…