Jinekoloji Ella sonrası adet gecikmesi

birbuyuktemmuzaski

Her nasip vaktine esirdir.
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2015
1.646
1.123
29
Merhaba. Bu ay ayın 1inde tek bir ilişki yaşadım ve prezarvatif kazası yaşadığımız için ella kullandım. Bugün itibariyle adetim 3 gün gecikti. Test yaptım negatif. Tek ilişki ve üstünden geçen 23 gün. testte çıkardı diye düşünüyorum olsaydı. Ella kullanıp adeti geciken var mı? Ortalama kaç gün geciktiniz

Ellanın yan etkisi zaten ya erken adet oluyorsun ya da geç adet oluyorsun. Bir arkadaşımın 7 gün gecikmişti. Birkaç gün sonra tekrar test yapabilirsiniz

Merhaba. Bu ay ayın 1inde tek bir ilişki yaşadım ve prezarvatif kazası yaşadığımız için ella kullandım. Bugün itibariyle adetim 3 gün gecikti. Test yaptım negatif. Tek ilişki ve üstünden geçen 23 gün. testte çıkardı diye düşünüyorum olsaydı. Ella kullanıp adeti geciken var mı? Ortalama kaç gün geciktiniz
Ella kullandıktan sonra 45 gün adetim gecikmişti.

Acaba adet söktürücü karışımlar denesek mi, benimde 3 gün oldu his var ama gelen giden yok

X