Aile Planlaması Ella Kullanmalı mıyım?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

engineer92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2013
12
1
34
Arkadaşlar 2-3 saat önce nişanlımla ilişkiye girdik. Prezervatif takmıştı. Boşaldıktan sonra çekildi hemen. Ama yatağın üzerinde bayağı sıvı vardı. Nasıl olduğunu anlayamadık. Prezervatif mi patladı diye içine su doldurup sızdırıp sızdırmadığına baktık. Ama hiçbir sızıntı olmadı. Acaba prezervatifin uç kısmı değilde sonundan meni çıkmış olabilir mi? Sizce ella kullanmalı mıyım? Kullandığım taktirde ağrılı bir dönem geçirp evdekilerin anlamasına sebep olur mu ilaç? Birde adetim 13 ocakta başladı 17 sinde bitti. Yardımlarınız için Çok sağolun

Senden gelmis olabilir cnm o sivi prezarvatif kullaniyoduk bizde gelmiyi hic geri biliyorum ama aklinda kalmasin istiyosan al bence bir ay bole dusunerek gecmez

Senden gelmis olabilir cnm o sivi prezarvatif kullaniyoduk bizde gelmiyi hic geri biliyorum ama aklinda kalmasin istiyosan al bence bir ay bole dusunerek gecmez

Prezervatifin ilk takıldığı kısımdan meninin çıkma ihtimali var mı? Durex marka kullandık. Dandik de değildi ve Patlamada olmamış. Fakat Yatakta yoğun bir sıvı vardı. Daha önce hiç ella kullanmadım. Ağrılı geçer mi? Adetlerimde çok ağrı yaşıyorum :KK43:

Prezervatifin ilk takıldığı kısımdan meninin çıkma ihtimali var mı? Durex marka kullandık. Dandik de değildi ve Patlamada olmamış. Fakat Yatakta yoğun bir sıvı vardı. Daha önce hiç ella kullanmadım. Ağrılı geçer mi? Adetlerimde çok ağrı yaşıyorum :KK43:
Ucunda hafif bosluk biraktiniz demi sperm icin azcik acik oldu ama lastikli oldugu icin iyi oturuyo bizde durex kullaniyoruz
Seninde erkek gibi zevk suyun oluyo cnm ben senden geldigini dusunuyorum ilk defa mi birlikte oluyosunuz bir dahakine bak ayni oluyo mu

Ucunda hafif bosluk biraktiniz demi sperm icin azcik acik oldu ama lastikli oldugu icin iyi oturuyo bizde durex kullaniyoruz
Seninde erkek gibi zevk suyun oluyo cnm ben senden geldigini dusunuyorum ilk defa mi birlikte oluyosunuz bir dahakine bak ayni oluyo mu
Boşluk vardı ucunda. Yani yeni yeni denemeye başladık . Bekaretim bozulduktan sonra 6 7 kez yapmışızdır. Daha önce böyle sıvı hiç görmemiştim. Nişanlımda bende emin olamadık. Bana senin sıvın geldi çok kaygan oldu dedi ama bu kadar cok olur mu süpheliyim :/ durex kayganlaştırıcı da kullandık.

Boşluk vardı ucunda. Yani yeni yeni denemeye başladık . Bekaretim bozulduktan sonra 6 7 kez yapmışızdır. Daha önce böyle sıvı hiç görmemiştim. Nişanlımda bende emin olamadık. Bana senin sıvın geldi çok kaygan oldu dedi ama bu kadar cok olur mu süpheliyim :/ durex kayganlaştırıcı da kullandık.
Kayganlastirici da olabilir dedigin gibi aklimda kalmaktansa al bi ella kurtul derim

Ella bana ters hiçbir etki yapmadı sana da yapmaz sanırım ağrı falan yapmıyor çünkü

Arkadaşlar gece cok sıvı geldi benden. Kaşıntı ve sızlama da oldu. :/ gebelik ile alakalı olabilir mi?

X