Aile Planlaması Ella kullanıp adet gecikmesi yaşayanlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

yaren 1995

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
74
18
mrb bayanlar lutfn cwp yazın adetime 2 hafta kala ella kullandım ve adetim olmadi test yaptm negatf cktı tarlusal kulandım 20 gun oldu hala olmadım test yaptm gene negatf agrilarım var kahverengi lekelenmeler oluyo napmam lazm doktora gitmek istemyrm malum koronadan dolayi hastaneler riskli bi kutu daha tarlusal alsam icsem olurmu ?

Aile hekiminize gidin bence. Kendi kendinize bir şeyler kullanmanız iyi değil.
mrb bayanlar lutfn cwp yazın adetime 2 hafta kala ella kullandım ve adetim olmadi test yaptm negatf cktı tarlusal kulandım 20 gun oldu hala olmadım test yaptm gene negatf agrilarım var kahverengi lekelenmeler oluyo napmam lazm doktora gitmek istemyrm malum koronadan dolayi hastaneler riskli bi kutu daha tarlusal alsam icsem olurmu ?

Ben adetim bittikten 3 gün somra içtım herhangi bi yan etkisi olmadi simdiye kadar ama bu hafta adet olmam lazim hamile kalmaktan korkuyorum test yapmaya da cesaretim yok hasta olmazsam naparim bilmiyorum😔

ella üstüne tarlusal kullanıp vücudunuzu hormon bombası haline getirmişsiniz bu sekilde benim de 42 gun gecikmişti adetim doktor beklemekten baska bi caren yokdemişti kanda betaya baktır sonra da stres yapmadan bekle

Ben adetim bittikten 3 gün somra içtım herhangi bi yan etkisi olmadi simdiye kadar ama bu hafta adet olmam lazim hamile kalmaktan korkuyorum test yapmaya da cesaretim yok hasta olmazsam naparim bilmiyorum😔
[/QUOTE
zamanında ictiyseniz gebelik olmaz korkmayn adet doneminizi bekleyn ins olursnz

X