Ella kullandıktan sonra yan etkiler

Erosion

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
29
5
33
Merhaba herkese.
Ben bundan 2 ay önce ella ertesi gün hapı kullandım. 2 aydır adetimde hiçbir sorun yoktu. Gayet zamanında ve sancısız geçmişti. Ama bu ay öldüm öldüm dirildim desem yeridir. Adetim 3 gün geçikmeli oldu. Birde 1 hafta önceden yüzümde sivilceler çıktı. 2 sene önce roaccuttan tedavisi görmüştüm. Arada tek tük küçük sivilceler çıkardı. Ama bu ay 3 4 tane kocaman sivilceler çıktı yüzümde. Şimdi tekrar yüzümde eskisi gibi sürekli sivilceler çıkacak diye çok korkuyorum. Cildiyeye mi gitsem yoksa kadın doğuma mı karar veremedim. Birde çok adet sancısı çekiyorum şuan. Ben mi panik yapıyorum yoksa bu durum zamanla geçer mi. Doktora gitmeye gerek varmı sizce? İnanın yıllarca bu sivilcelerden çok çekmiştim ama bu ay yine çıkması beni eski günlerime dönceğimi düşündürüyor. Bu ilacı kullananlar lütfen yardım. Sizde de oldu mu bu durum daha önce ?

Merhaba bende ella kullandım erkek arkadaşım dusta gogsume bosaldi bnyo yprken kactigini düşündüm icin ella aldim adetime 13 gun var ilacida alali 10 gun oldu acayip sistim sivilce cikti suratımda akintimda var regl icin isaret sanirim ama hala korkuyorum sizce hamilelik soz konusu mu

X