Aile Planlaması Ella .. ARKADASLAR TECRUBELERINIZE DAYANARAK CEVAPLARINIZI BEKLIYORUM

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

elicedogan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
20
11
36
Arkadaşlar öncelikle merhabalar hepinize. Aranıza yeni katıldım. Evliyim fakat şu an gebelik dusunmuyorm. Son adet günüm dokuz eyluldu. Eşimle birlikte olduk korunmasız. Ve iki gün geçtikten sonra yani üçüncü gün ella ertesi gün hapını kullandım. Beş güne kadar etkiliymis recetesinde öyle diyor. Fakat yinede emin olamıyorum. Adetime henüz on gün var. Fakat hamile kalma ihtimalim varmidir. Ella hapı bilenler varsa cevaplarinizi bekliyorum ..

hamile kaldınızmı merak ettim

sonuç neoldu acaba

peki ilacı aldıktan sonra leke geldimi?ben ilacı aldıktan ıkı gun sonra kahverengi leke oldum ara ara ama az iki üç gün falan adetimede bi kaç gün var gecikme oluyo mu acaba?teşekkürler:)
Yok canım benden leke falan gelmedi. Ama evet gecikme oldu. Uç gün falan

bu ilaç başka sorunlara yol açıyormu sonrasında adet düzensizliği dışında yani

peki ilacı aldıktan sonra leke geldimi?ben ilacı aldıktan ıkı gun sonra kahverengi leke oldum ara ara ama az iki üç gün falan adetimede bi kaç gün var gecikme oluyo mu acaba?teşekkürler:)
Sonuc ne oldu acaba ben de ayni durumdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…