Elimde çıkan şey

Merkur Retrosu

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2018
5.960
23.576
27
Hanımlar elimde böyle bir şey çıktı siğil mi acaba? Siğilse hangi bölümde yaktırabilirim cildiye mi? Basit bir şişlik gibi de duruyor pek anlayamadım

Eklentiler

• IMG_0598.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 75
siğil gibi duruyor evet.

bir dermatologa gidin, bazen bir jelle de tedavi ediyorlar eğer başlangıç aşamasındaysa.

ama hazır iğde sezonu da açılmışken bir şeyi demeden edemeyeceğim bir tanıdığınız bir iğde dalını yarım kırsın (çıt diye kırılacak ama dalın kırılan parça düşüp ayrılmayacak, kırıldığı yere ince bir dal kabuğu ile tutunur halde kalacak) 3 ihlas 1 fatiha okusun siğilinizin geçmesi niyetine, arkasına bakmadan yürüsün gitsin. dal kuruyunca siğil de kurur.

biliyorum çok saçma geliyor, ben küçükken geçmeyen siğilim için anneme bunu önermişlerdi, annem yaptım dediğinde götümle gülmüştüm ama sonra kendiliğinden kısa sürede kurudu gitti. sonrasında bir çok kişiye de önerdik, hepsi de teşekkür etti şifayı bulunca. nasıl işe yarıyor ateyizler açıklasın

hatta siğil hocaları da oluyormuş. eşimin dedesine gelip okutuyorlardı siğil için, geçiyordu. o işin ocağıymış kendisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…