Elerimizin heyecan nasl?

Kocanız hamileliğinize ne kadar hevesli ?

• Ankete Katılan
    12
  • Anket Kapalı .
Meraklı,heyecanlı ama soğukkanlı görünmeye çalışıyorkaydirigubbakcemile3.

valla arkadaşlar benim eşim çok istiyordu ama şimdi hiç heyecanı yok sanki hayatımız değişmemiş gibi davranıyor vede beni kırıyor ya öncedende öyleydi yada ben aınganım ama çok üzgünüm

benim eşim sanki dersink, ilk cocugu gibi hyecanlanıyor bende bozuluyorum sanki kızıma haksızlık oluyor diye ama ilkinde evlendiğimizin 3. ayında hamile haberini almıştım plansızdı anlamadık birşey bu isteyerek oldu acaba ondanmı diyorum ama olsun kızım benim ilk göz agrım ama eşimde kızıma tapıyor heyecanlı ama

bizim ilk bebeğimiz ve 11+3 günlüğüm, bugün ikili teste gittik birlikte.doktor ne kadar sakin bir bebek rahatsız ediyorum yine de sakin dedi,eşim çocuk gibi 'e anne ve babasına benzeyecek'dedi:) gözlerinin içi gülüyordu sonra bebeğim hareket etti epey,benimkinin ağzı kulaklarına vardı.ben anne olacağımı bugün hareket edince anladım ondan önce nötrdüm ama eşim ilk duyduğundan beri çok heyecanlı:) Allah herkese Hayırlı evlat nasip eder inşallah.

ilk duyduğunda çok heyecanlanmıştı şimdi yavaş yavaş yaklaşıyo 2 ay kaldı diyince kulakları ağzına varıyo nerdeyse benden daha heyecanlı diyebilirim sanki o doğuracak ama öle olması benimde hoşuma gidiyo ilgili bi baba olucak inş

ay benim kocişimde çok heycanlı ,inanamıyor çok sabırsız ama alışveriş konusunda çok ilgisiz

anlamıyormuş:mymeka: ama bebeğimiz doğacak şöyle olacak böyle olacak die hayalleri çok iyi anlıyor maymun

bazen çok heyecanlı bazende inanılmaz soğukkanlı
daha hiçbirşey almadı bebişine çorap bile
ama para veriyor sen al diyor
aldıklarımı beğenmiyor daha kalitelisi yokmuydu diyor
anlayamadım bende -tatlicadiarzu-

valla çok heycanlı hatta benden daha pozitif ve daha çok istiyor gibi. daha önceden düşük oldu die ben buna kendimi çok kaptıramamıştım ama sayesinde bende şimdi onun kadar heycanlıyım onsuz bebeğe bişey alınca kızıo :)

kaydirigubbakcemile2 eşim inanılmaz heyecanlı üçüzlerimiz olucak inşallah bu yüzden sevincimiz daha fazla her akşam yatağımızda neler yaşıycaz nasıl olucak tipleri vs.. bunları konuşup gülüyoruz eli hep karnımda zaten şimididen harika bir baba olacağını belli ediyorr:))))))))))

birinci bebeğimi düşürdüm ve şimdi riskli bir hamilelik geçiriyorum kocacığım sevinemiyo allah korusun bişey olur diye

oyy tubacım allah yardımcın olsun ama artık kötü düşünmeyin bendede risk var ama ben unuttum bile sizde aklınıza getirmeyin

yazilanlari okuyunca benimkini kiyaslayamadim

ilk cocugumuz olucak 7 gun sonra ilk basda heyecanli sayilirdi en cok heyecanlanmasi ikinci kez 20 haftalikken ultrasonda parmaklarini gorunce doktor bu parmaklari deyince heyecanlanmisdi hemen hee parmaklarimi o deyip gulmusdu daha sonralari kizmaya basladim hic baba olucak gibi degilsin diye oda bana sen icinde hissediyosun hareketlerini ama ben hic bisey hissertmiyorum dogunca anliycam dedi su an sadece eli karnimda hareket ettigi zaman guluyo nasil vuruyo diyo hepsi bu kadar buda beni uzuyo acikcasi herkesin esi odasini hazirlamasina yardimci oluyo gidip kiyafet oyuncak aliyo ama benimki pek umursamaz ya en yakin ornek gorumcemde hamile ve kocasi herseyi ile ilgileniyo gorumcem dusunun bos kutuyu bile alip goturmuyo massallah ya ne diyim yuce rabbim cocuklarimizi bize bagislasin umarim ilgili bir baba kizina duskun bir baba olur insallah...

benim kocam ultrasonda merakla bakiyor isim konusunda da onun istedigi olucakmis ama bunun disinda bebek muhabetti geçtimi uzuluyor , 4 yillik evliyiz ama sozde hala hazir deilmis, nasil yapicam nasil edicem , iyi baba olabilecekmiyim çocuguma bakabilecekmiyim diye endiseleniyor henuz 14 haftaligim , gidip biseyler almami istemiyor biraz daha bekle diyor , bence bebegi hissedemedigi için sadece olayin "maddi" yonunu dusunebiliyor , yinede içten içten sevindigini biliyorum , ama korkularina yeniliyor ..

ya arkadaşlar nazar boncuğunun eşi çok haklı birşey söylemiş.bizler bebeğimizi içimizde hissediyoruz
ama onlar hiçbir şeyi hissetmiyor.soğuk yada ilgisiz gibi görünmesi çok doğal bence.ben 5 haftalık hamileyim.ilk doktora gittiğimiz gün küstük.hatta ağlayarak bekliyordum doktoru odasında.ultrasonda gördü keseyi gözlerinden yaşlar akıyordu.uyurken elini karnıma koyuyor.işe giderken sabah öpüyor karnımı.sonra beni öpüyor.yani bende kızdım baştan ilgisizsin istemiyorsun diye ama.onlar doğumdan sonra farkına varabilirler bence babalığı.borçla harçla uğraşırken bir de bu mutlu haberi alınca şaşkına döndü.eşlerimize karşı bence çok acımazsız olmayalım.

çok haklısınız kızlar... bu adamcıklar napsınlar yani.. müneccim değillerki yani.. çok şey bekliyoruz bazen sanırım. İstiyoruzki onlar da sızlansınlar bizimle beraber falan :) Yahu ağrıyan kasık bizde, adamın biyeri ağrımıyor.. Şişen memeler bizde.. adamların biyerleri şişmiyor... Nerden bilsinler baş dönmesini mide bulanmasını...

Bizim babamız yeni yeni farkediyor.. şu 2-3 gündür yani.
5+2 olduk bugün. pazartesi günü keseyi gördüm ben.. kendisi ultrason odasına giremedi :) alttan muayene olacak diye yalnız olmak istedim ben. O görmedi ama, kesenin orda var olduğunu duyunca... anladıki durum gerçek sırnaşık şey

Ben zaten farkettiğimden beri, takriben 15-20 gündür falan evde iş güç yapmıyorum pek.. dün mesela eşim süpürdü sağolsun..
Epeyce yardımcı olmaya çalışıyor canım benim.
Alış-veriş..pazar alış verişi falan... 2 haftadır o gidip geliyor her şeye... Sağolsun hiçbişeyi eksik etmiyor etrafımda.. Dört dönüyor.
Dün baktımki, ben uzanmışken.. geldi karnımı öptü :) Çaktırmadı kendince :)) Ama ben çaktım tabi.

Velhasıl... somut bişeyler görmeden ve hissetmeden, bu kocişleri çok zorlamayalım.... derim ben :):lepi:

katılıyorum sana yalel.dün ağrım var diye uzandım uyursam rahatlarım diye.anaa adam benden önce uyudu tv karşısında.biraz güldüm kendi kendime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…