Bölgesel İncelme elektirikli zayıflama kemeri

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar, ben çok önce elektirikli zayıflama kemeri aldım, bölgesel incelme için...satan kız aç ve tokken kullanmayın, regl iken kullanmayın...sabah akşam yarım saat yeterli ve takmadan önce ılık limonlu su için çok etkili olacak dedi...ama zahmet edip bir türlü düzenli kullanmadım...kullanan var mı, etkisi oldu mu, başlamayı düşünüyorum da....

bende var bu aletten eğerki düzenli kullanırsan sonuç alşıyorsun ama ben limonlu su içmiyorum sadece kullanmadan önce krem sürüyorum(önceden inceltici krem sürüyordum lahana yağı almayı düşünüyorum )
ama düzenli kullanırsan faydalı bide benim bir arkadaşım termal şortunu giyip o aleti öğle kullanıyormuş dahada fayda gösteriyormuş ama ben denemedim eğer denersem sanada bildiririm canımsırnaşık şey

teşekkür ederim canım...ben de şort yok yağda kullanmıyorum...ama düzenli olarak yapmaya çalışacağım bakalım..yakında başlarım....ama sabahları yapamam..akşamdan akşama

mrb arkadaşlar.bende aldım bu kemerden.ama kalp ritmini bozduğunu duymuştum.sadece günde bir kere 10 dk.kullanıyorum.sırf kalçalarım için.sizde oldumu böyle şeyler.

mrb arkadaşlar.bende aldım bu kemerden.ama kalp ritmini bozduğunu duymuştum.sadece günde bir kere 10 dk.kullanıyorum.sırf kalçalarım için.sizde oldumu böyle şeyler.

ben düzenli kullanmadığım için böyle birşeyle karşılaşmadım ama bir arkadaşıma vermiştim kemeri..karı koca kullandılar, arkadaşımın eşi de ilçenin sağlık grup başkanı olan bir doktor...hiç böyle bir durumdan bahsetmedi...

teşekkür ederim arkadaşım.peki kemeri verdiğin arkadaşın zayıflayabildimi.yada bölgesel mi kullandı etkisini gördümü acaba.bunuda çok merak ettim.ona göre kendimi sıkıp düzenli kullanmaya çalışıcam.heberlerini bekliyorum.

bizde var vibro galiba adı.
ben kullandım kalçalarımda.
zayıflamadan ziyade selülitlerime iyi geldi. ama düzenli kullanılacak.
ben şimdi sıkıldım kullanmıom artık:)

canım zayıflayabildi mi sorunu tam yanıtlayamam, çünkü arkadaşım zayıftı sadece çamaşırının üstünde kalan bölgeyle ilgili sıkıntısı olduğunu ve onun için kullanmak istediğini söylemişti...ama memnun kaldım demişti bilmiyorum artık....

Son düzenleme:
kızlar bende doumdan sonra kullandım.15 günde selülitlerde gözle görülür deişiklil oluo yokoluyolar.ben sadece kalçama kullndım sezaryanlı olduum için ve başlamadan önce ve sonra ölçtüm 15 günde 5 cm inceldim.ama oğlum korktuu için artık kullanamıorummm

bende kullanıyorum
ama düzenli değil..tam düzenli kullanmaya başlıyorum sonra bişey oluo bırakıyorum
sanki faydaası oldu gibii sonuçtaa o bölgeleri calıstırıo ve acaipp kaşıntı yapıoo

ben senın aktardıklarının aksıne regl zamanlarında kullanıyorum inanılmaz etkılı resmen şişlik yok oluyor.ben memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…