Elaziğ///23

canım bencede burası hiç aktif değil inan her geliyom deli gibi tek yazıyom gidiyom nolur sanki dolu olsa muhabbet etsek
kız dimple sen arıyon hankendide bakalım bizim köye yakın orası çocuklarda ishaldi ii lermiş hadi gözün aydın olsun canım

sağol canım

hanköyün girişinde yazlığımız var ama oralı değiliz

tesadüfen oradan aldık

gnaydınn arkadaşlar

ihşaşallah herkescikler iyiidri.bi yaramazlık yoktur kimsede.
(aynı mektup yazar gibi beeedelikafadulden ufff ne yapayımm yalnız olunca öğle oluyooooooo:roflol::roflol:)

hepinizi öpmüşümmmmmmmmmmmmma.s.

selam canım,sanırım polissin... Elazıgda görev yapacaksınız galıba... Allah tamamına erdırsın... Bende yenı evlıyım..:asigim:

1-2 ay kadar sonra bızde elazıga gıdecegız bakalım...

AMİN CANIM CÜMLEMİİZNKİNİ SÖZLÜM ELAZIĞLI.GÖREV NEDENİYLE NEREYE DÜŞERSEK ARTIK BAHTIMIZA NE ÇIAKRSA AMA 1KERELİĞİNE GELDİM BEĞENDİM YAA..
Şeniz Şeniz

gnaydınn arkadaşlar

(aynı mektup yazar gibi beeedelikafadulden ufff ne yapayımm yalnız olunca öğle oluyooooooo:roflol::roflol:)

GÜNAYDIN canımm iyiyiz çok şükür siz nasılsınız çol çocuk nasıl iler inşallahh.(bendende mektubuna cevap) bizlerde iyiz iş güç oğraşıyik bende seni öpmüşüm alkisalkisalkis

hadı bakalımmm yakında sende cakma elazıklı ol ozmannn bı ttanede ank06 mız var oyle cakmaaa opuyom onuuu:teselli:
:eek: :eek:
gnaydınn arkadaşlar

gunayyddıınnn canım.. bende seni öpmüşem...:teytey:
AMİN CANIM CÜMLEMİİZNKİNİ SÖZLÜM ELAZIĞLI.GÖREV NEDENİYLE NEREYE DÜŞERSEK ARTIK BAHTIMIZA NE ÇIAKRSA AMA 1KERELİĞİNE GELDİM BEĞENDİM YAA..
Şeniz Şeniz

ELAZIĞIN NÜÜFUSUNU İKİYE KATLIYACAZZ :teytey: :teytey: :dance: :dance:

:dance: :dance:

özebus_41 canım elazığ merkeze mi gelceksiniz yoksa ilçelerine mi
bellimi tayin yerinizzz:uhm:

o daha bellı deıl canım,önümüzdekı günlerde bellı olacak kısmetse... Ama ilçe olacak buyuk ıhtımalle...:1hug:

hayırlısı olsun canım artıkınnn

haaa bu arada bugün ki depremi hissedeniniz varmı
ben uykumdan uyandımmm.Allah yardımcımız olsun.korkuyorum acıkcasııı:Saruboceq:

geçmiş olsun hepinize canım.ALLAH tan can ve mal kaybı yok RABBıM herkeze hayırlı oölüm nasip etsin

trt teletexte 196 da veriyor kızlar olan depremleri 2 gün içinde 4 tane deprem olmuş hepsi 3.0 ün üzerinde:KK43:(

hadı bakalım elazıglılarmız cogalıyor gorusme zamnındaa gusel gusel fotoları koyarıs artıkın

sabah 5 te deprem oldu

ama asıl deprem bu gün benim içmde oldu

ne siz sorun ne ben söyliyim

noldu kız gamzeeeee valla merak ettöm
iyileştimi yavrum senin yavrular valla merak ettim

X