Elaziğ///23

kız ne yapayım küçük oğlum uyandı ona çorbasını yedirdim o sırada eşim geldi daha da giremedim nete

elazığ zun çarşı hle hele yar ninno yar dükkanlar karşı karşı hele yar hele yar zaalımmm yarrrrrrrrrhihoyyytkaydirigubbakcemile2
kız anam gene kimseler yok bacılar nerdesiniz ya bak siz yoksunuz diye teklikten şarkı sölüyorum canım sıkıldı diye neyse had görüşürüz inş.hihoyyyt

ya o kadar girdim selam verdim bi allahın kulu da demedi ki sen nasılsın kızlar bu nasıl memleketlilik hı aşk olsun vallaaa

kızlar hepinizi öpüyorum bugün hava ne kadar güzeldi ya maşallah dün kar yagdı kış geldi die korkmuştum ama hemen düzeldi :))
nasılsınız neler yapıosunuz

bnede burdayıımm özgülcümm giriyorum ama aslında burda kimse olmayınca yazasım gelmiooa.s.

bnede burdayıımm özgülcümm giriyorum ama aslında burda kimse olmayınca yazasım gelmiooa.s.

aynen canım valla siteye giriyom kmse yk bende başka sayfalara giriyorum hamilelikle ilgili olan topik te vakit geçiriyorum neyse buraya hangi saatlerde giriyon yaz bende o saatlerde giremeye çalışırım muhabbet ederiz sositososito byy

ben bu saatlerde giriyorum canım ya biraz geç oluyo ama anca işte çocuk uyuyo :emir_bebek:koca uyuyo şakkıdıdiziler bitiyo:kahve: yaptıgım örgü sıkıyo-tatlicadiarzu-sonra evide toplayıp oturuyom başına pc nin:kahve:

X