Elaziğ///23

aaaaa ne güzel hepimizin sevgililer günü kutlu olsun

mrb kızlar ne güzel olmuş biraraya gelmeniz.ben ve eşim elazığlıyız..13 yıldır istanbuldayım ama memlekete yılda birde olsa giderim .o kadar çok hatıram varki elazığda bana hem hüzün ,hem mutluluk yaşatır .

sevgılıler gununuz kutlu olsunnn rabbım kımsenın yuzunu soldurmasınn mutluluk evınızde yuregınzde ve kalbınızde olsunn

amin myflovers canım umarım herkesin herşey gönlünce olur

kızlarrrrrr ay çarşı bugün nekadar kalabalıktı sevgililer kendini caddeye atmışşş

benimde istanbulla hatıralarım var orda dogdum büyüdüm elazıga memleketime gelin geldimm ailemm hala orda ben burda :çok üzgünüm:

sende aramıza hoşgeldin umarım güzel sohbetlerimiz olura.s.

pofffffffffffffff canım sıkılıyoooooo acepp kocıss banan ne alcakkkkkkkkkkkkkkk cok merak ettım yaaa gercı kendıde yeter ammaa ozel gun lerı dusunmesını ıstıyommmmbananeee

eeeee hediyeler geldimi
benimki fos çıktı
benim kociş biz sevgilimiyiz diyen gruptan olduğu için bende bi aktivite olmadı
bende güzel bi mesaj yolladım sadece yeterde artar bile dimi

kızlar sahsen ben eger kocam bana hediye getirip beni memnun ederse bende onu memnun ederdim dimi ama siz böle düşünmüo musunuz?

ama benimki hiç bir özel günü kutlamaz azcık yontulması gerekiyor ama ne zaman bilemeyeceğim hihoyyyt

naren bacım bizimkiler aynı model

aslında benim zorumla biraz bişiler yapıyo hakkını yememek lazım

anneler günü ,evlilik yıldönümü , yaş günümde çokta hevesli olmasada alır hediyelerimi

ama sevgililer gününe "biz sevgilimiyiz" diyo beni çıldırtıyo bende senin gibi bişi almıorum
ama yinede incelik bende kalsın diyorum kuru bi mesaj gönderiyorum utansın diye

ama nerdeeeeeeeee

kız bırak mesajı cagrı atmadı benimki ama boşverya ben yinede mutluyum cünkü benim küçük sevgilim allahın izniyle haziranda kucagımda olcak dua edin kızlar oldumu kaydirigubbakcemile3

DUALARIMIZ SENİNLE

aynı fikirdeyim mutluluk hediyeyle falan olmuyor onlar sadece hayatımızdaki hoşluklar

neyapalım bizimkilerde böyle

benımkı bır gul bır bulasık makınası bıde elbıse almıss bulasık makınam yanlızz yarın gelıyoooo evlendıgımız zman ıkı kısıyız deyıp bulak mak almamıstıkkk amam 3 kısı olunca evıı bbb ...k goturuyooooo benım kocamda zaten benım zorumları bıseylerıı yapıyooooooo yoksammm ondada tık yokkk yanı bu aldıklarına bakmayınnn :)bulasık makınası benım zorumla gul ve elbıseydıde e okdarına kendı dusunsun canımmmmmm bırazda akılllansaaaa bes karıs havada :) sevgıler gunu bıle nerdeyse arkadaslarıyla kutluycaktıııı :) okeye dorduncu arananlardandır kendılerıııı

kız bırak mesajı cagrı atmadı benimki ama boşverya ben yinede mutluyum cünkü benim küçük sevgilim allahın izniyle haziranda kucagımda olcak dua edin kızlar oldumu kaydirigubbakcemile3

rabbım tez zamnada kucagına almayı nasıp etsınnn saglıkla ınsallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…