Elaziğ///23

tesekkürler ben de iyiyim canım
okula gidip geliyorum eşim görevde
biliosun asker
onun yolunu gözlüyorum görevden gelsin diye
evet sbnmcsn ben paludayım ama aslen elazığlı değilim canım iş dolayısıyla burdayız

dedıgımın gıbı bolunun embesılı ıste ne olcak gorende boluda oturuyo dıye paris de sandı kendını bır an super konusyoo dıyesınn puhahahahhahah

Boluda oturuyorum ama, izmir Karşıyakalıyım..Sana göre Paris kalır tabi..Yazdığın o seviyesiz repi yönetim biliyor....Embesil ?? ....kaydirigubbakcemile3 insanları kandırma..

Yazık sana...

Benim Elazığda yaşayan arkadaşlarla bir sorunum yok...Zekaya gelince senle kıyaslamam bile......:)))

Duyuru: Imzalar... 11-01-2009 20:29 myflowers hayatım sneınde - rep bende borcun kalmasın allahtann yemekteyzı prg katılmıyosun camjımmm o saydıgın yemekelr bıke mıgdemı bulandırmaya yettıo sonuncu olman kesındııı o yemklerleee

Bu mesajı yazan Türkçesi bozuk ve seviyesiz repi yazan arkadaşa ithafendir...Diğer arkadaşlar kusura bakmayınız....

Sen istediğini yaz artık buraya....:)))))))))))))

Umrumda değil.....

Son düzenleyen: Moderatör:
rabbım tez zamnda kavustursun canım benımmm saglıcaklaaa ınsallah

Boluda oturuyorum ama, izmir Karşıyakalıyım..Sana göre Paris kalır tabi..Yazdığın o seviyesiz repi yönetim biliyor....Embesil ?? ....kaydirigubbakcemile3 insanları kandırma..

Yazık sana...

Benim Elazığda yaşayan arkadaşlarla bir sorunum yok...Zekaya gelince senle kıyaslamam bile......:)))

Duyuru: Imzalar... 11-01-2009 20:29 myflowers hayatım sneınde - rep bende borcun kalmasın allahtann yemekteyzı prg katılmıyosun camjımmm o saydıgın yemekelr bıke mıgdemı bulandırmaya yettıo sonuncu olman kesındııı o yemklerleee

Bu mesajı yazan Türkçesi bozuk ve seviyesiz repi yazan arkadaşa ithafendir...Diğer arkadaşlar kusura bakmayınız....

sen ne illet birseysin yaa kızım gıt belanı baskasından bullll senın verdıgın replerıııı kendın borc saydın kızım kuzura bakma senın olmayan sevıyene dusemıycemm ispiyoncularla ve antilepisent olan kısılerle hıc ısım olmazzz bakk ıkı bebegın varr bedua etmek ıstemıyorum gıt ısınee allahından bull lutfen bundan sonraa bana bulasmaa

ne oluyo ya burda

bu bademde kim
niye tartışıyosunuz

valla allahın .......... biriii canım bende tanımıyommm her gordugu yazıma -rep verıp gecen biriii puhahahahahh bıde gecıp ben yazımı yazdıktan sonra yazını duzelmıss sankııı o benle urasma dermıs gıbıı alhım ınslar ne kadar cıft taraflı oynayabılıyoooo

bademcim canım elazığa bi gelsen ağzın iki metre açık kalır buradaki bayanlar o kadar harika giyiniyoki şaşırıp kalırsın hepside çok bakımlı

ben buraya istanbuldan gelin geldim ist da görmediğim şeyleri gördüm

o yüzden biraz daha düşünceli yazilar yazalım

kırıcı olmanın bi anlamı yok

valla allahın .......... biriii canım bende tanımıyommm her gordugu yazıma -rep verıp gecen biriii puhahahahahh bıde gecıp ben yazımı yazdıktan sonra yazını duzelmıss sankııı o benle urasma dermıs gıbıı alhım ınslar ne kadar cıft taraflı oynayabılıyoooo[/QU

Allah Allah yönetime bildirsene

ulan dımpleee kıss gel sanan bır opucuk atımmmm muckkkkk bura dogunun parıs beaaa kım ne derse desınnnn

canımsıııııııın

kız buarada teşekkür butonları kalktımı bi kaçgündür yoktum neler oldu

evt bu aralarr tsk butonuu yokkkk heralde sıtede bı sorun vardır ondar gelır heraldeee

tesekkür ederim canım güzel dileklerin için
boşver canım ya herkes türkçeyi istanbul şivesiyle kullanmak zorunda değil sen istediğin gibi yaz biz anlıyoruz nasılsa :))

kız myflowers nereye kaçtın çabuk gel karışmaaaaaaaaaaaam

tesekkür ederim canım güzel dileklerin için
boşver canım ya herkes türkçeyi istanbul şivesiyle kullanmak zorunda değil sen istediğin gibi yaz biz anlıyoruz nasılsa :))

tsk ederım bıtanemmmm anlamayanlarda egıtım alsın dımı hahahahahahaha

burdayım bizimde taziyemiz var kaç gündür çok ağlamıştım biraz giriyim stres atıyım dedim
eniştem vefat etti teyzemin kocası ama bize baba gibiydi 60 yaşındaydı

burdayım bizimde taziyemiz var kaç gündür çok ağlamıştım biraz giriyim stres atıyım dedim
eniştem vefat etti teyzemin kocası ama bize baba gibiydi 60 yaşındaydı

basınız sagolsun canım rabbım sızlere uzun omurler versın

X