Elaziğ///23

keşke bende seni öyle göreydim bende gülerdim sana :)

kızlarr napıyosunuz bende çok agladıma ayrılışları çok kötüydü((nevin ruhsuzzz sen aglamadınmı:))

ben nevini erol taş nuri alço ve t...... çoşkun olarak adlandırdım

günaydın kızlar, nasılsınız? ne var ne çok? ben dün gittim akşam yemek hazır, yemeğimi yedim yorgunum biraz uyusammı dedim, saat 11 de uyandım meyvemi yedim bi daha yattım. valla böyle devam ederse ben bu kaynanayı hiç göndermem.

günaydıınn
nabersiniz herkesler iyi galibaaaa
oyy ağla ağla bu karıya döndüm:)

kızlar canım çok sıkkın ya. kpds açıklanmış 52 almışım halbuki 55 almam gerkiyodu. 100 sorudan ne vardı 3 soru daha yapsaydım ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh :84: kafayı yiyecem kızlar dua edinde üds'den bari 55 alayım yaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaa alişim üzüldüm yaa ne kadar çabalıyosun halbuki

bugün itler vadisindeki mematinin mezarlık sahnesinde ailecek ağladık

üzülme alisimmmmmm üzülmeeee
ayyy tam yılbaşına uygun bi hava olmuş vallaha bayılırım sabah uyandıgımda her yer bembeyaz ohhh:)))
nedisiz bu akşam anlatın bakam öncce siz söleyin snrada ben planımızı söleyem

günaydın flowers. bugün benden önce davranmışsın. akşamki programımızda kociş bize çiğköfte yapacak.

heç bi planınımız yok
sırdan bi günden farksız yani

alişim kötü olmuş ya
bende kutlamam hiç bişey yapmayı düşünmüyorum

pöööh bzi hacılarla(eşimin ailesi:)) ) bile kutluyoruz. düşünün artıkın.

şebnem abla sen kıbrısa gidiyodun,niye vazgeçtin ha gideydin çok hoştur oralar bugün
valla biz evdeyiz gibi görünüyo,biz öle gavur günlerini kutlamiiik
kar yağsaydı kocamla bi yürürdük yeterdi bize,bana ondan başkası ne lazım:98:

Son düzenleme:
boşver damla gel biz yine birlikte kutlayalım daha eğleniyoruz birlikte erkekleri gönderelim

nereye yolluyak kocalarımızı kız kaparlar heriflerimizi ha Allah korusun

annemler çağırdı da gitmedim ablamlar abimler falan gidiyomuş baba evinde toplanıyolar bakalım akşam olsunda şimdi hiç bir fikrim yok

yok kız bizimkiler yapmaz öyle şey yapmazlar demi :18:

Son düzenleme:
uyy bizde harputa gidecez galiba kaynatamın gözüne girmem lazım lazım bu ara :)))))
erken çıkarız ama herzamanki gibi ordan çıkıp dolanırız biraz işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…