Elaziğ///23

anaaaaaam ekip burdaymış. selam millet nhbr?
cemile beni uyuz etti, ali daha beter, o evde normal yokki. bi osman, oda büyüyünce ne olur bilmem?

neyse kızlar behlül kaçar, bizim sıpa ortada dönüyo, hala uyumamış, yatırayımda sabah kreşe ben bırakacam,onun için erken kalkmam lazım. nevin face'e baktım evet bi yanlış anlama olmuş nevin sen gel bana sana hem turşu, hem annemin yaptığı salamura ve mis gibi sostan verem. benim kociş yine nöbette, perşembede. arada iyi oluyo, kafamı dinliyom valla

neyse hadi affettim yok be bidakka kaçırmışım bazılarını benim kadar taş düşe kafanıza emi:))

Son düzenleme:
ay bide salamura vardı dimi ay onuda çekti canım :)))) kızımdan dolayı korkuyom yemeye ya :)))
hadi bende yattım ii geceler çok yorgunum

nevin canım arkadaşım sende olmasan:))uyuza bunlar ama dur kendi iplerini elleriyle çektiler şimdi korksunlar benden

ahandaaa perşembe günü yandık

Son düzenleme:
günaydın kızlar. nasılsınız?kızı bugün kreşe bıraktım. neyse maşallah diyeyim, alışmış bizimki. artık bırakırken çok şükür ağlamıyor.

ben damla bu seferde nevin ablamdayım:)))
turşu getirdimm,oda bana kısır yapmıştı bi güzel yedikk

damla yapma yaw. tamda işteyim akşam saati, acıkmışım. canım çekti yaaaa.

damla senin ne işin var orda hani bize alışveriş yapacaktın ben sana tavuk göğsü yaptım yalnız un elimden kaçtı biraz kalın oldu bi daha yapacam

bu arada yarın sende bize kısır yapacaktın bugün yedin diye menüyü değiştireyim deme sakın

Hımmm demek yarın damla kısır yapıyorrrr nevin ne diyosun bu duruma napsakki ben doymadım kısıraaaa haaa gülşen sen ne diyosun

oooo ooooooooooo siz bu gün buluştunuz demekkkkkk
şimdi çatlarım haaaaaaaaa
acaba duygularımı yeterince ifade edebildimmi

ben yarın doluyum :)))yarın yiyemem kısır :) fazla olur kızım rahatsız olur bakalım bu gece nasıl geçecek
kız gamze gittimi misafirlerin
gülşen senden nbr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…