Elaziğ///23

damla hayır olsun canım. insan bişeye canı sıkılınca daha karışık rüyalar görüyo.valla kzılar benden size sölemesi. canınızı hiçbişeye sıkmayın çünkü değmiyor.sağlığınızdan oluyosunuz, herşey bi şekilde yoluna giriyo. şekil 1.a =bennnnnnnnn:)))

bende çok hasyatım bende hiç hüş şeyler görmedim rüyamda
,

yok ya öyle bi rüya değildi..
çoook sevdiğim birinin öldüğünü gördüm((((

ömrü uzamış damla ışığa söyle rüyanı hayırdır inş. üzülme
ikinizde yataklara düştünüz nazar oldunuz :))az gezin azzz :))) soğukta kaldınız dimi :))
alişim gece geldi eşim işyeri arabasını yeniledi onu almaya gelmişti bi gece kaldı döndü hemen sağol cnm benim

nevin cnm amin cnmmm bnm sagolasın:)
damla ömrü uzamış bende bi kaç kes ailemden öyle öldükelrni görmüşütm hep ömrü uzamış diyorlar..ama insan çok etkileniyor cidden rüyası bile kötüü..
bu ara herkes grip dikat edin kıslarr:)bende hafiften gribimmmm inşş agır geçirmeyis:)

benden uzak durunda :) kim alırsa alsın kızıma geçer ya (( bi üç ay olsaydık

:2:
canım çok geçmiş olsun allah şifa versin ablamında migreni tutunca kusupta çıkarmayana kadar rhat etmiyo alah yardım etsin

bende çok hasyatım bende hiç hüş şeyler görmedim rüyamda
,

sanada geçmiş olsun canım
damlacım rüyan hayır olsun inş kötüye yorrma ki kötü olmasın manasını canım

Son düzenleme:
off herkesler alışveriş yapıyo ben bu topaç halıimle ne kabanlara sıgarım ne elbiselere en iyisi gidip hamile kıyafeti alayım ben bayrama offff 80 kilodan aşagı nahhh inerim

kız damla bovlinge nerde gidiyonuz eh tabi biz medeniyetten uzak bi yerdeyiz pertek te offf ne sinema var ne oturcak bi yer elazıg a gleincede anca kıyafet yada yiyecek için bide yemek yiyoz geziyoz sonrada haydi geri gidiyoz

mislandda var bowling,
doğru söylüyosun zaman kalmıyodur başka şeyler yapmaya:)

hım misland tam olarak açıldımı en son gittigimde lokantasında yemek yedik igrençti magazada bikaç tane açılmıştı onun harici gezemedim söyledigin ii oldu bira kızım büyüsün gideriz bizde kocişle:)
neyse ben kaçıyom canım kib öptm seni

ıyıı kaynatmıssınızz haaaaa zaten ne zman ben nette olmasaMMM SIZINNN MUHHBBETINIZ BASLIYOOO YINE KUSUP AGLIYCAMM HAAAA SUMUKLUU OLUP CIKTIMM BENDEE :))

KISLARR GECMIS OLSUNN BENDEN UZAK OLSUNN GRIPP ALINCAA COK KOTU OLUYOMM CIUNKUU

sadece aktif olan yer bowling ztn.yazın akşamları bayağı doluydu ama şimdi bende bilmiorum uzaktayım

gamze sendegelecen kaç kişiyiz bakarlz oğlanlara bowling krizim tuttu

gidelim pazartesi hemen yoksa şişerim ta gebelikten önce gitmiştim.gamze sen gelmezsen bende gitmem. Gelenler parmak kaldırsın.gamZE keske bısey alamasaydın ne guzel cıplak gezecektin :)

ı

ana kız semoşşşş sende geldin nabersin özledim seni napısın
nevin hanım görmüyosun beni huu huuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…