Elaziğ///23

canım benim iki defa attım ama ee bi daha deniyim madem ... msn adresimi yazmıştım ... belki senin özel msj alımı kapalı olabilir bi bak istersen kontrol panelinde ayarlarınız war ordan düzel.yada sen gönder bide ...

Elifcim Tamam Bakiyorum Ama Başkalrindan Geliyor Da Neyse Bi Daha Bakayim çikicam Birazdan Haberin Olsun Iyi Akşamlar Yarin Devam Ederiz şimdi Kontrol Edeyim De

eşim ve ben ikimiz de elazığlıyız.bursaya evlenince yerleştik.ben de yeni mahallede oturuyordum evlenmeden önce sana yakın yani.

eşim ve ben ikimiz de elazığlıyız.bursaya evlenince yerleştik.ben de yeni mahallede oturuyordum evlenmeden önce sana yakın yani.

evet yakın... resimdeki kızınmı ? çok tatlı maşallah Allah bağışlasın, Rabbim banada nasip etsin inşallah .Tabii hakkımda hayırlıysa ve sağlıklı olucaksa dimi?:eek: :eek: :eek:

evet kızım adı selenay oğlum da sekiz yaşında alperen.allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin sana da en kısa zamanda inşallah

kızlar kimse yokmuuuuu? nasılsınız ?? ya neden konumu taşımışlar anlamıyorum ya ne karışırlar anlamıyorum doğrusu .... pes yani gerçekten pes.....

elazığ başlıkları aynı msjda birleşti bunun neresi yanlış???

pardon ama benim muhatabım siz değilsiniz ki ? doğrusu öyle pat diye olaya atlamanız şaşırttı beni ... hımmm yoksa siz avukatımısınız konuyu taşıyan bayanın ......

pardon ama benim muhatabım siz değilsiniz ki ? doğrusu öyle pat diye olaya atlamanız şaşırttı beni ... hımmm yoksa siz avukatımısınız konuyu taşıyan bayanın ......

aasi kelebek bölüm modudur ve taşıma yetkisine sahiptirr
biraz daha dikkat edelim lütfen kim nedir araştıralımm

iyi ozaman size sorayım ..sizin açtığınız konuya ilgi olamyınca benimkonumumu oraya taşımak aklınıza geldi? bu tür durumlarda benim bildiğim karşıdaki kişinin görüşü alınır ..

aasi kelebek bölüm modudur ve taşıma yetkisine sahiptirr
biraz daha dikkat edelim lütfen kim nedir araştıralımm

sorun konunun taşınıp taşınması değil ... sorun bundan neden benim bilgimin olmamasıydı hem madem asi kelebek bölüm modu ozaman bırakında biz aramızda halledelim olayı dimi ama ?

aynı başlıktan iki tane olunca genelde sonradan açılan çöpe gider...ama ben birleştirdim...benim konum yok ki...formda karmaşa olmasın diye yapılmış birşeydi...

rica ederim böyle tek başlık altında olursa yeni gelen arkadaşlarımızda daha iyi takip edebilir...

elifcim ben de elazığ başlıklı senin konunu görmeden yeni konu açmıştım benimkini de taşımışlar.böyle daha iyi gibi geldi bana yeni mesaj yazanları görürüz .

evet haklısınız kızlar .. kusura bakma asi kelebek bugün çok kötü bi gün geçiriyorum ,o açıdan gerginim biraz ... :KK43:((((((( teşekkür ederim açıklamaların için ....

selam ezel hoşgeldin nasılsın ben elazığlıyım ama bursada yaşıyorum memleketimi çooooook özledim.

X