Elaziğ///23

dalga gecmek mi benim hayatta tek kıskandıgım konudur zayıf kadınlar :1no2:

54 le hamile kaldım tabi kışı diet yaparak geçirmiştim 6 kilo vermiştim tam iyi oldu kilom derken hamile kalmışım

şimdi 56 kiloyum

sebnem hu huuuuuu arada ses ver canım yasam belirtisi mesela öhhööö falan de

fazlasıyla kalır prıblem orda işte ben emzirirken kilo alan gruptanım
doğum yaptıktan sonra kilo aldıkça alıyorum bi ara 44 beden giyiyodum

yaa benim yazdıklarım neden gelmiyo anlamıyorum en son ne dediğimi unutum iyimi
ben diyetteyi ewt 66 kiloydum şimdi 70 ama 73 düm 3 kilo verdim ramazandada verirsem bi 4 kilo tamamdır boyda 173 buarada

ahhh canım ben o bedene hiç dogurmadan cıktım zar zor kilo verdim şimdi yine geri aldım istahımı kontrol edememe sorunum var galiba bu konuda iradesiz bir kadınım diyorum ya bir hamile kalsam ben korkuyorum beni durduramazlar bence hep yerim

bende 72 kiloyum kısmetse ramazanda 75 i görürüm ye yat ye yat ne olacak baskada işim yok

burdayımmm arkidişler yaşıyorum
50küsürleri enson bekarkene görmüştüm
ne daalgası yaa kıskanmayın demen gerekiyodu burda:)

şebnemim senin boyun uzun bide anladığım kadarıyla kemiklerin iri çok değil kilon en azında resimde öyle

benim bileklerim mesala inceciktir bleziklerim istanbulda çocuk ölçüsüyle yapılıyo yüzükte düşün kuyumcular bile şaşırıyo bu ne biçim ölçü abla diyolar
yaşlanınca kemik erimesi olursa hiç kalmıycam heralde

ben 59 u görsem ne isterim ki daha acaba o günleri görme sansım nedir kaydirigubbakcemile2

ben iri kemikli bir kadınım bende kilo çirkin duruyor birde kilo mideme toplanıyor öööööööö :1ninca:

kız beni görseniz hayatta inanmazsınız bu kiloda olduğuma görünüşte daha kilolu gözüküyorum

göbek popo yerinde

serin o incecik göbekleri dümdüz kızları görünce
heralde bu dünyadan değiller diyorum

minyon tiplisin ama anladıgım kadarıyla ne güzel işte ama hep dietteydim dedin ben dieti falan bıraktım bıraktıgım gibide hemen almaya basladım

vallaha kıskanıyorum ya sinirde oluyorum diyorum ki neyle beslenir bunlar

evet atnen öyle

e sende çok ağır diet yapma daha esnek kendini zorlamadan bişiler yap

gerçi sana diyom ama bende adam gibi aç kalmazsam veremiyorum

bi koşu şabneme baktım geldim özel mesaj ayarları yapıyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…