Göz Makyajı ela gözleri hangi kolay göz makyajı vurgular??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nergisscicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2014
5
0
28
kızlar selam :) benim gözlerim ela genelde kehribar rengi bazen de yeşil oluyor. gözlerim iri falan değil bu rengi makyajla nasıl belirginleştirebilirim? biri bana baktığında direk ela renk çaksın :) falan dumanlı göz makyajı yapamıyorum . böyle sadece rimel ve göz kalemi ile neler yapabilirim? hangi renkleri kullanabilirm?

Canım ben özel gecelerde mor pembe su yeşili mavi tonlarını kullanıyorum rimel eyelinerle tamamlıyorum makyajımı.günlük makyajımda sadedir bi eyeliner çekerim bi de rimel sürerim. önemli olan düzgün eyeliner çekmek o zaman bakışını belli edersin.

ben de ela gözlü biri olarak; gözlerimi ön plana çıkarmak istediğimde elim direk mora, lila rengine gider, bu tonlarda buğulu bi göz makyajı yapalirsin. ya da mor veya lavanta rengi bir göz kalemiyle gözlerini çerçeveleyebilirsin. Bakır ve somon rengi de harika oluyor bu arada :))

benimde ela bekliyorum önerileri

göz kapağı pembe alt kirpikler koyu yeşil veya siyah
gözlerin iri değilse alta kesinlikle kalem kullanma far sür yanlara doğru gözlerini genişlet

göz kapağı mor-lila arası alt kirpikler gri farla belirginleştir
bordo da çok yakışır

gri ve füme renkleri de elayı öne çıkarır
altta makyaj linklerim var her renk her tarz var deneyebilirsin

tsk ederim öneri için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…