El ve ayak tabanlarınız ağrıyor mu?

harzemsah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
361
24
40
Kızlar 1 haftadır hani çok yol yürürsünüzde ayak tabanlarınız ağrır ya öyle bi ağrı ellerimde de var geçen komşumda dedi hamileliğinde o nunda olmuş nedenini bilen var mı? Bütün gün oturuom bi iş de yapmıyorum. Kalsiyum eksikliği desem süt felan da baya içiyorum anlamadım gitti. Sizde de oluyor mu?

canim benim ellerimde değil ama tabanlarimda var ağri hatta bi batma hissi var sanki içinde iğne varmiş gibi.özellikle biraz oturup ilk ayağa kalktiğimda oluyo
nedenini bilmiyorum ama herhalde vücut ağirliğimiz arttiği için artik tabanlara çok baski oluyo bu yüzden olabilir

bende yok ama 2 gündür ayaklarım çok şişioo hiç böle olmamıştı anneminde doğuma gittiği gün çok şişmişş hayırlısı bakalım ne zaman gelicek benim oğluş...

benimde ellerimde yok ama ayaklarımda nerdeyse 1 aydır var canım .. özellikle topuk kısımlarında diken batması iğne batması gibi bi acı oluyo

cnm benmde iki gündür ayaklarımın tabanları ağrıyor çok kilo almadım şişlikte çok az ama dedğin gibi çok yol yürümüşüm gibi...çoğu gitti azı kaldı allah hepimzi hayırlısıyla bi avazda kurtarsın inşallah bebişleirimizi bizlere bağışlasın rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…