El falı ve kısa hayat çizgisi

simenta

ben bir garip aşk bestesiyim
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2016
130
85
32
Kızlar çok saçma gelebilir size (ama ben şu anda lohusayım ve çok fena psikolojik sıkıntılar içindeyim üzerine bu eklendi).Bu el falında sol elde hayat çizgisi kısa olunca ömür kısa olur diyorlar ,hatta bizim bir arkadaş araştırmalar var vs diyordu doğru diyordu.neyse sorun şu ; benim kızımın elinde hayat çizgisi çok kısa ve bu bana dert oldu :KK43: öyle bir şey yok diyorum kendime ama işte... Elimde olsa sokaktan geçen herkesin eline bakıcam, uzun yaşayıpta çizgisi kısa olan biri olsa beni rahatlatacak. Not : Dalga geçmek serbest 😄

Allah uzun, sağlıklı ömür versin. Negatif düşünüp kendinize çekmeyin.
Negatif düşüncelerle savaş halindeyim zaten ,hilal taktiğiyle bana saldırıyorlar bende yıkılmadım ayaktayım modundayım.Ama yoruldum, sürekli iyi şeyler okuyorum telkinler vs ama deliricem bazen kafamı duvarlara vura vura susturmak istiyorum

Arkadaşınızdan o araştırmaların linkini vs isteyin. Gerçekten böyle bir hurafe için çalışma yapan kişi/kişiler kimmiş çok merak ediyorum.

Geçen gün arkadaş arasındayken bir şey uydurdum bunu yapanlar böyle oluyor gibisinden ve gerçekten inanıp beni aradılar. Başıma böyle bir iş geldi zaten sen demiştin diye. Ama ben tamamıyla uydurmuştum herhangi bir analiz sonucu bile değildi sadece canım uydurmak istemişti.

Yani zamanında biri uydurmuş elin şöyle olursa parmağın böyle olursa diye. Lütfen pirim vermeyin böyle şeylere.

Arkadaşınız hiç iyi niyetli gelmedi bana. Çiçeği burnunda bir anneye "Bu doğru, çocuğunun ömrü kısa olacak" diyen birini görsem yapıştırırım bi tane ağzına.
Elimizdeki, ayagimizdaki, yüzümüzdeki çizgilerin tamamı ne kadar iri bir insan olduğumuzla ilgili bence. Minicik bir bebeğin elindeki çizgiler de minicik olur haliyle.
Sağlıkla büyüsün, vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah. Böyle şeyler düşünüp kendinizi üzmeyin lütfen. Lohusalık çok kutsal ve güzel bir dönem, mutlulukla geçirmeye çalışın

Hurafe bunlar inanmayin. O arkadas dediginiz tipler de arkada degil, yilan. Bence gorusmeyin. ne demek ufak bir cocuga omru az olur demek:sinirli:
Arkadas dedikleriniz berbat karakterde ve dumduz kotu insanlar.

Kiz dediginiz kucuk cocuk degil mi, kcuuk cocuklarin elleri de kucuktur, ellerindeki cizgiler de haliyle kisadir. O arkadaslar kotu insan olmanin yaninda bir de gerzek. Bence hayatinizdan cikarin.

Yapmayın lütfen bunu kendinize

Ömür denen şey kaşla göz arasında derler.

Ne bir nefes fazla , ne bir nefes eksik.

Mutlu olmaya bakın her saniye

Allah bağışlasın sağlıkla

Rabbim her insanın el izini bile farklı yaratmışken el çizgine ömür bağlamak delilik bence

Ya bebıslerın elındekı cızgıler mınnak mınnak zaten baska bebekler varsa etrafınzıda onlara bakın rahatlayın ama gecıcı surecler bunlar merak etmeyın sakınlesıceksınız oyle olsa zaten ne zaman olcegımızı elımızden bılsek bu hurafe olarak kalmaz dunya capında bılındık bısey olurdu bos hurafeler bunlar

Size şöyle söyleyeyim eldeki çizgileri yorumlayan ünlü biri var ''saitomerdemirel'' kendisi şöyle söylüyor bu cizgiler değişiyor ama sadece dua ile kaderi sadece dua değiştirir bunu hiç bir zaman unutmayın çok da kafanıza takmayın böyle şeyleri Herşeyin en doğrusunu Rabbim bilir.

Kızlar çok saçma gelebilir size (ama ben şu anda lohusayım ve çok fena psikolojik sıkıntılar içindeyim üzerine bu eklendi).Bu el falında sol elde hayat çizgisi kısa olunca ömür kısa olur diyorlar ,hatta bizim bir arkadaş araştırmalar var vs diyordu doğru diyordu.neyse sorun şu ; benim kızımın elinde hayat çizgisi çok kısa ve bu bana dert oldu :KK43: öyle bir şey yok diyorum kendime ama işte... Elimde olsa sokaktan geçen herkesin eline bakıcam, uzun yaşayıpta çizgisi kısa olan biri olsa beni rahatlatacak. Not : Dalga geçmek serbest 😄
Ayy ben elimdeki çizgilerin kısa mı uzun mu ayırt bile edemiyorum 😅😅 o zaman ben yandım eller yanmasın 🤣

Kime göre neye göre uzun? 150 kiloluk iki metrelik adamın elindeki çizgi tabii ki de benimkinden daha uzun.
Böyle şeyleri kendinize dert etmeyin, illa bir şeyi dert edecekseniz bu ülkenin geleceği ne olacak diye dert edin daha Realistik olur.
Öyle saçma sapan laflar eden insanlarla da arkadaşlık yapmayın

Hayatımda gördüğüm en saçma dert olabilir. Allah başka dert vermesin. Arkadaşınızla arkadaşlık ilişkinize son verin. Kafanızı böyle saçmalıklarla doldurmasin gerizekali kari ya lohusaya dediğine bak

Kızlar yeni doğan bebeğimin elindeki çizgi uzun , sorum 6 yaşındaki kızımın elindekinin kısa olması :KK43:

Laf olsun diye bir arkadaş baktırırken baktırmıştım, 30 dan önce evlilik yok sana, evlendikten sonrada rahat yok. Arka arkaya 4 çocuk seni bekler demişti.
26mda evlendim, Allah bağışlasın 2 çocuğum var ve arka arkaya değiller. :dondurma:

Kızlar yeni doğan bebeğimin elindeki çizgi uzun , sorum 6 yaşındaki kızımın elindekinin kısa olması :KK43:
Yeni doğan tontikse kıvrım kıvrım olur. Değişir bence o çizgiler.

Yaşlı birine vay elindeki çizgiler kocaman. Daha 100 daha yaşarsın sen demek mi lazım. Buruş buruştur zaten😁

Nasıl büyü vsye takmamak gerekirse o fala da takmayın.

Kizin daha bebek kocaman uzunca cizgi goremenki

X