El emmesi

zeseze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
845
2
arkadaşalr benim oğlum ellerini öyle bir emiyor ki anlatılmaz. şapur şupur sesler çıkarark ve inanın öyle böyle değil kavga ederek çığlık çığlığa. sizlerin bebişlerinde var mı?
aç mı diyorum mama veriyorum yemiyor bu kez de biberonu ısırıyor emzik veriyorum attırıyor. nedendir sizce?

bir de sürekli salyası akıyor. bugün bir büyüğümüzden duydum çok öpülen çocuğun salyası akarmış inanmadım aslında.
ben diş çıkarmasından şüpheleniyorum çoooooooooooook erken ya çok düşük bir ihtimal olmaz heralde

zeseze canım bizdede aynı durum elini yakalamayınca ememmeyince abooooooooooooooo acaip agluyo.bende tutup elini agzına sokuyorm cokurduyo ondan sonra yoruluyomu artık kendiliinen bırakıyo ama aglamıyo gülüyo.açlıktan degil tokkende yapıyo.bizde salya olayı hiç yok canım acaipte heryerini öpüyorum

canım benim oğlumda elini emiyodu geçen ay doktora gittiğimizde sordum gayet normal dedi..bence salyasınında öpülmesiyle alakası yok her bebekte oluyo:)

selammm kızlar
benim bebişimde aynen elini emiyo hemde kızartana kadar
bu dönemde damaklar kendini dişlere hazırlıyomuş ondan öle çıldırarak emiyolar ellerini
salyada ondan oluyo ama hemen diş çıkarıyo diye umutlanmayın daha çok varrrrr

aman aman çok olsun diş için çok küçükler daha. allah korusun

benim kızımda elini çok emio hatta yakalrsa benim yada babasının parmagını emio bazende beni emerken bakıyorum sütleri yarısı agzına yarısı yanagından akıo bende memeyi geri çekince başlo yumrugunu emmeye gözümün içine baka baka emio sanki duygu sömürüsü yapargibi sen beni emzirmezsen bende elimi emerim dio sanki.. bu arada diş için erken diosunuz ama geçen yıl benim yiğenim 3 aylıkken diş çıkarmaya başladı anne sütü çok yarıosa erkende çıkarabiliolarmış.

benimkide aynı ellerini şapur şupur emiyor salyası akıyor..dişler için henüz erken ama .

Hepimiz aynı şeyi yaşadığımıza göre demek ki olması gereken sey bu.. Çok tatlı emiyo benim bebeğimde şapur şupur canım benim

valla benim oğlumda çok elini emiyo hele banyodan sonra gülme krizine giriyoruz benle eşim çok komik sesler çıkarıyo çok tatlı oluyo yaaaa...

benimkide ellerini çok emiyo aç falan da degil.ben de ilk açmı diye düşünüyordum ama emziriyorum bakıyorum arkasından elleri hemen ağzında.bi de benimkinin de salyaları akıyor.doğalmış bu dönemde

oyyy benimki başparmağını çevirerek emiyor, şapu şupur , bazandakomple eli alabilse alacak, salyalar akmaya başladı, önlüğünü ağına alıyor, kızlar damak kaşınmaya başladığından yapıyor, salya akıtmasıda bundan kaynaklanıyor, bu dönem başlar ama genelde zamanı gelmeden Diş çıkmazmış.
bu arada elini emmesi emzik emmesinden iyidir. ,benim kızımın emziğide damak için özel , emdikce masaj yapıyor, ve daağı rahatlatıyor
marka nuby, isterseniz deneyin, bundan başka emzik almıyor Hanım

☞ Nuby 0-6 Ay Damaklı İç Yüzeyi Yumuşak Siperli Silikon Emzik : BebeShop - Bebek Giyim, Bebek Kıyafetleri, Bebek Ürünleri, Bebek Eşyaları, Bebek Giysileri, Bebek Giyimi

benim kuzumda çok fazla elini emiyor.şap şup.uyandımı sesine gidiyorum diğer odadan duyuluyor.nette bi yazıda okudum 3 ay içindeki bebeklerde salya normalmiş.baloncuk yapıp oynarlarmış.ellerini temiz tutunda emsinler nolcak.kızım bi yandan beni emiyo yandanda parmağını ağzına sokuyo ikisini bir emiyo alınca ağlıyo

benim oğlumda ellerini çok emiyo salyasıda akıyo ama bizim dr.diş çıkarmaya hazırlanıyo dedi ve rahatlatıcı jel verdi gerçektende sürünce çok rahatlıyo kuzum

benim kızım da banyo yaparken bile elini emmeye çalışıyo şampuanlı şampuanlı cukurdatıyo salyalarından da bol bol balıoncuk çıkarıyo yakışıyo ama bebişime çok şirin oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…