Anket Ekonomik özgürlüğe sahip olmadan evlenir misiniz?

Ekonomik özgürlüğe sahip olmadan evlenirmisiniz ?

• Ankete Katılan
    40
çok şükür ekonomik özgürlüğüm elimde..

ama elimde olmasaydı bu evlenmeme engel olmazdı. evlendikten sonra da işe başlayabilirdim mutlaka.

ya dünyanın bin bir türlü hali var zaten bide bir derdim var köşesinde yaşanaları okuduktan sonra ekonomik özgürlük şart diye düşünüyorum. seviyo ve seviliyo olabilirsin ama zamanla neyin nasıl olacağı belli olmaz bunun için ayaklarının üstünde dimdik durmayı bilmek lazım :)

bence Allah sağlık versin..gerisi gelir..insanın ekonomik geliri olmadanda evlenebiliyolar..bizde öyleydik..çok şükür ki eşimle el ele verip çalıştık..başarabildik hayatın üstesinden gelebilmeyi..sağlık olsun yeterki..en önemlisi bu bence...

ben çocuklarımı kendim yetiştirmeyi ekonomik özgürlüğe tercih edenlerdenim huyunu sevmediğim kaynanam yada eğitimi tartışılacak bir bakıcıya vermektense kreş yaşları gelene kadar çalışmamayı düşündüm ama artık yeter seneye bende başlamak istiyorum kendi maddi kazncınızın olmaması hoş bir durum değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…