ekmek bağımlılığı yardım:(

Naz571

xöğretmen
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2013
2.574
1.744
durmadan kilo alıyorum resmen ekmekle doyuruyordum kendimi aabah öğlen akşam yemek çok az full ekmek hep 4 gündür ekmeği kestim çok zorlanıyorum bebek emziriyorum sütümü etkilemeyecek şekilde nasıl zayıflarım obez olmaktan korkuyorum iştahım çok fazla:KK43:

72 kiloyum 56 olmam lazım lütfen yardım öneri benim görümcem asla zayıflayamaszın diyor çok yediğimi söylüyordu bu kez kararlym zayıflamak istyrm

Bir arkadaşım süt yapan şey bol sudur.
O pis boğazların uydurması demişti :KK70:
Ekmeksiz ben de yaşayamam sıfırlamayın ama dilim dilim yapın öğünlere.
Kolaylıklar dilerim diyet benim için çok zor :KK43:

Canım az daha sabret ekmek yeme alışıyorsun sonra yavaş yavaş. Tok tutacak şeyler ye yumurta, muz gibi. Eğer çok dayanamazsan tam tahilli ekmek al ogunlerde birer dilim ye

Bir arkadaşım süt yapan şey bol sudur.
O pis boğazların uydurması demişti :KK70:
Ekmeksiz ben de yaşayamam sıfırlamayın ama dilim dilim yapın öğünlere.
Kolaylıklar dilerim diyet benim için çok zor :KK43:
emzirme dönemi çok iştah açılıyor şimdilik ekmeği kestim çok aşırı yiyordum spor vakit yok nasıl zayıflarm:KK43:

emzirme dönemi çok iştah açılıyor şimdilik ekmeği kestim çok aşırı yiyordum spor vakit yok nasıl zayıflarm:KK43:

Bebeğiniz uyurken evde leslie zumba falan yapsanız daha keyifli.
Her türlü günde yarım saat düzenli olarak yapmak gerek :S
Emzirirken eriyen arkadaşlarım oldu şok olmuştum ama bünye meselesi mi acaba?

Hemen o ekmeği elinden bırak ..:mapus:
Ekmeksizde doyabilirsin, unlu mamüller vücudun aradığı eksik çektiği besinler değil ikame edilebilir..
Bir süre sonra alışacaksın :sampiyon:

Ben olsam o gorumceye inat tığ gibi olurdum. Bi süre sonra alisirsin canım az daha dayan. Muzun üzerine tarçın döküp ye hem kan şekerini dengeler hem tok tutar(abartmadan tabi)

İyi de sen daha yeni doğurmadın mı

Bu acele ne

Hiç diyet ve spor yapmadan Bebek yaşına gitmeden eski kıyafetlerime girdim 36 beden oldum

Düzenli sağlıklı beslen saatli yaşa

Azıcık geçirirsen saatini bu sana iki katı açlık olarak döner

Emzirme dönemindesiniz uygun bir diyet bulmak lazım. Belki diyetisyene gitmeniz daha doğru olur.
Kendinizi her şeyden mahrum etmeyin. Canınız ekmek çektiyse bir parça alın, koca ekmeği yemeyin. Tatlı ihtiyacını meyve ile gidermeye çalışın.

Sütünüz bol olsun istiyorsanız: su, banyo, uyku. Gerisi hikaye.

Canım az daha sabret ekmek yeme alışıyorsun sonra yavaş yavaş. Tok tutacak şeyler ye yumurta, muz gibi. Eğer çok dayanamazsan tam tahilli ekmek al ogunlerde birer dilim ye
İyi de sen daha yeni doğurmadın mı

Bu acele ne

Hiç diyet ve spor yapmadan Bebek yaşına gitmeden eski kıyafetlerime girdim 36 beden oldum

Düzenli sağlıklı beslen saatli yaşa

Azıcık geçirirsen saatini bu sana iki katı açlık olarak döner
evet bebeğim 20 günlük kilolarım moralimi çok bozuyor kilolarımı diğer kızımda emzirirken aldım 72 yim yüz olmama az kaldı 50 kilo olmak istiyorum yavaş yavaş ekmeği bıraktım siz nasıl zayıfladınız 36 olmam imkansız:KK43:

evet bebeğim 20 günlük kilolarım moralimi çok bozuyor kilolarımı diğer kızımda emzirirken aldım 72 yim yüz olmama az kaldı 50 kilo olmak istiyorum yavaş yavaş ekmeği bıraktım siz nasıl zayıfladınız 36 olmam imkansız:KK43:
Biraz sabirli ol daha bebegin 20 gunluk veririsin elbet.Suan bebegini düsunmen lazim her seydrn once.Bende 20 gunlukkken bebevim 75 kiloydum simdi 58 kendiliginden gitti kilolar.

Tam buğday ekmeği yiyebilirsiniz hem tok da tutuyor

Bebek emziriyorsun sütü etkilermi bilmem ama bende taze ekmek kokusuna hasta biri olarak:KK53: sadece kahvaltıda ekmek tüketmeye başladım aylardır devam ediyorum. Ilk zamanlar yatakta acikiyordum. Uykum kaciyordu:deli:
Ama alıştım ve daha sağlıklı daha mutluyum:oops: olmayacak bir hayal degil

durmadan kilo alıyorum resmen ekmekle doyuruyordum kendimi aabah öğlen akşam yemek çok az full ekmek hep 4 gündür ekmeği kestim çok zorlanıyorum bebek emziriyorum sütümü etkilemeyecek şekilde nasıl zayıflarım obez olmaktan korkuyorum iştahım çok fazla:KK43:
sanırım çok ekmek yemek her bünyede kilo yapmıyor...mesela ben 57 kiloyum yaşım 49 boyum 1.62..yemeklerle makarnayla bile ekmek yerim..sabah 1 öğle 1 akşam 1..bazı geceler geç saate kadar oturduğumda kahvaltı bol ekmekle...bildim bileli kilom aynı...bende bunu merak ediyorum...

X