💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar o kadar kötüyüm ki iş yerimde inanılmaz bi baskı var. Daha önce bebeğimi kaybettiğim için 1 ay kadar işe gelememiştim hep ordan vuruyorlar. Cuma vakti çok içten dua ettim bugün hepimiz için. O kadar istiyorum o kadar çok ihtiyacım var ki şuan hamile olduğumu duymaya öğrenmeye. Beni bu baskıdan rahatlatacak tek şey bu şuanda. Sonrasında zaten doğum iznine kadar sayılı gün çabuk geçer diye kendimi rahatlatırım , doğumdan sonra da eğer hala aynı yöneticiler olursa dönmem gerekirse bebeğimi biraz büyütüp başka bi iş bakarım. İnanılmaz yorgunum beynim uyuşmuş gibi hissediyorum . Allahtan siz varsınız birtek buraya yazmak geldi aklıma
Allah yardımcın olsun canım bazı insanlar empati kurmayı hiç bilmiyor vicdan da yok çok acı birşey yaşadığın durum kendileri yaşasalar ne yaparlardı acaba söylemek kolay . En kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz insllah 🤲

Yok yok canım sen bana bakma 1 kez yeterli 😅 Ben belki gece koyu olmuştur diye dayanamayıp baktım hep bi kaç kez 😊😊
Hım ay vallhi merk ediyrum birde bizim donguler ayni zamanlqra denk gelmis ya Heyecan yaptim yumiler yarista 😂bir bakmissin ayni zamanda guzel haberler veriyruz ay hayali bile guzel rabbim isteyen herkese nasip etsin hayrli evlatlarimiz olsun insallh 🤲🏻

Kizlar hepinize selam,
Durumumu anlatacegin umarim bir cevap bulurum benzer durumu yasayan varsa.

23 agustosta decen ay resi oldum, 3 evlul Pazar gecesi peak gordum ovulasyon testinde ve oncesi sonrasi gunleri deserlendirdik. (BAT:20-21 Evlul)
carsamba gecesi esim ile iliski yasadik- degerlendirmelerden sonra ilk kez.

Persembe sabahi peceteye kan geldi pembe kirmizi, bugun Cuma ve cok az damla seklinde kahverengi-pembe kan gelmeye devam edivor.

Ve sabah erken gebelik testi yaptigimda silik hayalet bir cizgi gordum fotografini eklerim. (Idrarim yogun degildi o yuzden aksam tekrarlicam) Bu durumu vasayan var mi kizlarim cok garip hislerdeyim regl icin erken anlamsiz bi lekelenme.
IMG_7544.jpeg

Eklentiler

• IMG_7545.jpeg
    IMG_7545.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 40
Canım sana birşey danışacağım. Yumurtlamadan 4 gün sonra progestan değeri 27 çıkarsa bir anlamı var mı kuzum? Sanki değer yüksekse gebelik olabilir demiştin diye hatırlıyorum. Bi arkadaş için soruyorum canım.
Benim adetimden bir gün önce beta ile birlikte baktırdım 27 çıkmıştı kuzum evet gebelik şansı yüksek

Kizlar hepinize selam,

23 agustosta decen ay resi oldum, 3 evlul Pazar gecesi peak gordum ovulasyon testinde ve oncesi sonrasi gunleri deserlendirdik. (BAT:20-21 Evlul)

Persembe sabahi peceteye kan geldi pembe kirmizi, bugun Cuma ve cok az damla seklinde kahverengi-pembe kan gelmeye devam edivor.

Ve sabah erken gebelik testi yaptigimda silik hayalet bir cizgi gordum fotografini eklerim. (Idrarim yogun degildi o yuzden aksam tekrarlicam) Bu durumu vasayan var mi kizlarim cok garip hislerdeyim regl icin erken anlamsiz bi lekelenme.Eki Görüntüle 3301925
Ben çizgi görüyorum akşam tekrarla daha da koyulaşıcak inşallah 🙏

Kizlar hepinize selam,

Ve sabah erken gebelik testi yaptigimda silik hayalet bir cizgi gordum fotografini eklerim. (Idrarim yogun degildi o yuzden aksam tekrarlicam) Bu durumu vasayan var mi kizlarim cok garip hislerdeyim regl icin erken anlamsiz bi lekelenme.Eki Görüntüle 3301925
İdrarınız koyu olmadığı için çizgi bu kadar ince çıkmıştır belki de. Mutlaka testi tekrarlayın. Yaşadığınız lekelenme belki de yerleşme kanamasıdır🙏🏼

İdrarınız koyu olmadığı için çizgi bu kadar ince çıkmıştır belki de. Mutlaka testi tekrarlayın. Yaşadığınız lekelenme belki de yerleşme kanamasıdır🙏🏼
insallah oyledir canim regl olcak gibiyim de ama daha da erken hic bilemedim, aksam yapip paylasirim

X