Ekim başı balayına nereye gidilir?

aslijann

az kaldı evimize<3
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
586
13
Merhaba arkadaşlar,

Kısmetse 7 ekimde düğünümüz olacak
Ama biz havalar o zaman soğuk olacağından nereye gideceğimizi bi türlü kararlaştıramadık.
Önceleri en güneye gideriz diyorduk oralar sıcak olur diyorduk ama sonradan bunun polyannacılık olduğunu düşündük.
Aklımızda az çok olabilir diye düşündüğümüz bir yer var o da Kapadokya..
Çünkü Ekimde deniz kenarına gitmenin pek anlamı yok diye düşünüyorum.
Bir yandan da mantıklı geliyor çünkü evlendikten sonra artık yıllık izinlerde hadi bi Kapadokya'ya gidelim demeyiz, denize gitmek için kullanırız tatilimizi diye düşünüyorum.

Bu noktada bana fikir vermenizi rica ediyorum:)
Sizce biz ne yapalım:))

biz hep eylül ayında güneyi tercih ediyoruz gündüz cok sıcak oluyor akşamları ince hırka ile gayet rahat oturabiliyorsunuz ekim ayının başında bence güney olabilir kurban bayramında gidip denize girebilen yakınlarım var. :)

kapadokya için karlık evini duymustum odaları muhteşem..

tatlım sana villa augusto butik oteli öneriyorum bence bir bak :)

haklısın canım tarih itibariyle seçimin sınırlı olabilir ama bence kapadokya süper olur. bende kapadokyay gitim eşimle çok güzeldi gerçekten, eğer deniz görmekistiyorsan da turlarla melendiz çayına, narlı göle, kızılırmağa gidebiliyorsun. biz kapadokya ıhlara konaklarında kaldık harika bir tatildi çok turlarla bir çok yeri gezdirdiler. rehberler çok iyiydi. istersen sana linkini yazayım bir bak
Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri fiyatları çok uygun turlar konaklama, ikramları çok iyiydi odalarımızı falanda süslemişlerdi balayı çifti olduğumuz için. çalışanların ilgisindende çok memnun kaldık. bence değerlendir canımmm :) mutluluklar............

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…