Ekim ayında Fethiye tatili

nazzzayse

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
21
-9
28
Kızlar Ekim başı Fethiye tatile gidicez ama hava nasıl olur emin olamıyoruz 1 buçuk yaşında bebeğim var üşür falan diye endişe ediyorum aranızda o tarihlerde giden var mı ya da oralarda yaşayan ekimde hava nasıl olur 🤔

geçen senenin fotolarına baktım kızımı 30 ekimde denize sokmuşum (ayaklarını falan ama bayaa bi ıslanmış)
gündüzleri çok sıcak oluyor ama geceleri özellikle çalış tarafı falan rüzgarlı oluyor. mont ister. kalın değil ama korunaklı eşortman falan yeterli olur geceye

geçen senenin fotolarına baktım kızımı 30 ekimde denize sokmuşum (ayaklarını falan ama bayaa bi ıslanmış)
gündüzleri çok sıcak oluyor ama geceleri özellikle çalış tarafı falan rüzgarlı oluyor. mont ister. kalın değil ama korunaklı eşortman falan yeterli olur geceye
4 ekimde gidicez o zaman güzel olur diyebiliriz teşekkürler 🤩

Kızlar Ekim başı Fethiye tatile gidicez ama hava nasıl olur emin olamıyoruz 1 buçuk yaşında bebeğim var üşür falan diye endişe ediyorum aranızda o tarihlerde giden var mı ya da oralarda yaşayan ekimde hava nasıl olur 🤔
Temmuz ağustos gibi olmaz ama esinti olur aşırı sıcak da olmaz. Ama böyle kar kış kıyamet de kopmaz. Denizden havuzdan çıkınca hemen kurulayın direk üstünü giydirin rüzgar çarpar saçlarına dikkat edin şifa kapmasın. Esinti olmaz yağmura denk gelmezseniz güzel olabilir. Kısmet işi :KK70: ağustosta esen rüzgar havuzdan çıkınca üşütmez ama ekimdeki üşütür.
Gece de serin olur artık yaz sıcağına nispeten

Yağmurlu bir haftaya denk gelmiyorsanız Ekim sonuna kadar denize de girilir çok güzel tatil de yapılır. Deniz genelde daha sıcak oluyor hatta.

X