Ekim anneleri göbüşleri görelimm

BUDA İKİNCİ POSTAA
BIZDIKCAN
resim691oe7.jpg

ÇITIR PITIR
206xs2.jpg

DBEST
gbi18w2drk1bw8.png

FULYA
resimmh4pm8ea4.jpg

ÇAKILTAŞIM
abcd0002mx7eh4.jpg

PHOTOSH
cas326br0xk2.jpg

YAĞMURSILA
grnt006gi4vl9.jpg

SELHAN
dsci0003fm1nz1.jpg

NİSANUR
resimlerimiz034uu4fe5.jpg

SEADENİZ
14293245nk1.jpg

tokuşturma şoww yapıcazz:roflol:bu arada kevsercim senin resimler kapalı sildinmi nettin..veeee eylull vee nisa77 vee yade vee yağmur ankara nerde len öbüşler çocuklar doğacakk:eek:klava:

ulen ulen kilomu verdin kısım sen..nerde göbek allah boyvermiş kapmış koyvermişşgamyoncuiremsu

ben size diyom millet yeni yeni soruyo hamilemisin diye 6 aylık diyince baya bi şaşıryolar :1shok:yani kilo falan ben hissetmiyorum aldığımı da tartı gösteriyo +4,5 valla pek almadım herhalde:eek:

heyyt maşallah:nazar::nazar:kıs kevser senin defne son anda demir olmasın anam aynı erkek karnı bu beasırnaşık şey

maşşallah büyütmüşsün kızını kevser ben sizin resimleri gördükce hamilemiyim diye şüpheye kapılıyorum ama kızım anında tekmeyi basıyo ben burdayım diyee belki 2 hafta sonra benim de karım o kadar olur:)))

kevsercim cok tatlı olmusunuz yaaa:1hug: canım benm..allahım nazarlardan saklasın senin ve hepimizi:nazar:
buarada nisacım cok normal..kevserle aramızda 2 hafta var.1 hafta önceki halimiz bile farkediyor..destinacım göbüş topluluğu süper olmus ellerine sağlıkŞeniz ta nerden baksan coğu 1 ay önceki resimler:mymeka:yenileyin len resimler:eek:klava:bizim gibi her hafta bitiminde resim koyun..mesela bizim yarın resim günümüz.24+0:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:
X