ekım annelerı bızdeburda bebeklerımızın boy ve kılolarını buraya yazalım

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
mrb ekım annelerı ben 14 ekımde oglumu erken dunyaya getırdım dogdugunda 1770 gr şimdi 4.650 gr 1.5 ayda aldık kıloları.ama eskisi gibi emmıyo memeyı bıraktı sayılır

mrb ekım annelerı ben 14 ekımde oglumu erken dunyaya getırdım dogdugunda 1770 gr şimdi 4.650 gr 1.5 ayda aldık kıloları.ama eskisi gibi emmıyo memeyı bıraktı sayılır

Şeniz merhaba, bende 19 Ekimde kızımı dünyaya getirdim.:nazar: Kızım 3390 gr doğdu şimdi 6 kilo ya yakın ama kusmaları olmasa daha fazla alacak ama her emmesinde kusuyor.

Merhaba,

bende 26 ekimde kizimi dünyaya getirdim,dogdugunda 2850g di 51cm di simdi 2,5 aylik ve 5500g ve 59 cm.Yeni yeni uykusu düzene girmeye basladi,geceleri biraz daha uzun uyuyor cok sükür.Kusmuyor ama hep tükürüyor,acaba neden?

merhaba benim kızımda18 ekimde dünyaya geldi.3 hafta erken oldu.2,600 gr 47 cm olarak doğdu.Şimdi 5,700 55 cm haftaya doktora gidicez ozaman 3 ayın sonuçları belli olur. Pamuk kızım tükürüyor demişsin normalmiş gelişimine bakmıştım ben 3 ayında köpükler çıkartıyor tükürüyor normal endişelenme

arkadaslar 11ekım 1995de bır oglum oldu.4600 gr dogdu boy 55cm.maaşallah deyın lutfen.tabıkı sezeryanla dunyaya geldi.çok zor uykusuz gunler geçırdım.yaklasık 2 yaşına kadar düzene gırmedı uykusu.ama suan iyi yınede en az 5 kere uyanıyorum.annelık çok zor.allahım sabrınıda verıyor sanırım.hepınıze allah kolaylık versın

Merhaba Arakadaşlar.Bende 8 Ekimde kızımı dünyaya getirdim .Bu hafta 4 ayımız tamam oluyor.Çalışan anneyim ve maalesef 2 haftadır kızımdan ayrıyım.Akşamı 4 gözle bekliyorum.Bu arada biberona nasıl kolay alıştıra bilirim?
4.aydan sonra ek besin vermeye başlayım mı yoksa 6.ayını mı bekliyim..Hepinizin prens ve prenseslerini öpüyorum....

gül azra biberon vermeyi mi düşünüyorsun bana hastanedeyken emzik ve biberon yok diye uyarıp durdularda.kilo alımı ve emmesi iyiyse 6 aya kadar bekle ama çalışmayada başlamışsın süt bırakıcaksan gerek yok ama bakıcak kişi yapamıcaksa başlarsın ek gıdaya bende çalışmaya başlıcam çok mu zor oluyor ayrılmak,aklıma geldikçe gece yatakta ağlamaya başlıyorum nasıl bırakıcam diye offf anne olmak zor,canını başka birine emanet edip gitmek.

merhaba bende 8.ekimde kızımı dünyaya getirdim.Doğduğunda 2860 gr.-48 cm ocak 17.doktora gitdik 6.300 gr-61 cm .Norma her halde...Şu an .alışıyorum prensesimden ayrıyım sabahları çok zor ayrılmak...akşam beni görünce çok seviniyor...

Mrb Oglum 2 Ekimde Dunyaya Geldi.3.830 Kg 52 Cm.simdi Alti Ayi Bitti.boy 68cm Kilosu Da 8.260. Annem Israrla Bu Cocuk Cok Zayif Diyor Ama. Doktorumuz Kilosunda Sorun Yok Diyor.cunku Bu Ara Diş Cikariyoruz.onun Icin Istahsiz Biraz.canim Oglum Bir Diş Bu Kadar Seker Gozukebilirmi ?

X