Ek iş arayışı

Nakış özelliği yok. Piko yapabiliyorsun . Ayrıca çok özellikleri var ama şu an yazamıyorum 🙈Ben singer c440 aldım . Benimki dijital. C430 da alabilirsin. İkisinin de özellikleri çok güzel.
Aralarındaki fark; c430 da desen sayısı ve yazı punto sayısı daha fazla. C440 da daha az ( ama 200 tane desen az da değil) ve yazı puntası 2 .
Ben dijital diye c440 aldım ama aklım diğerinde de kaldı 🫣🤣

7.000 den başlıyor ihtiyacına göre artıyor.
Biraz baktım bu modellerin videolarına. O piko desenleriyle çok güzel bebek elbisesi yakası olmaz mııığğğğğ. Böyle elbise kumaşı desenli, yakası düz beyaz, kenarları o desenlerden herhangi biri. Düğmeyi yerleştiriyor bir yere, ona göre ilik bile açıyor makine, ben şok. 🤣

Vaktim olsa oturup dikiş dikerdim. Bebek kıyafeti olur, kendi bebişinize... Yorgan, yastık kılıfı... Satmayın, dışarıdan almamış olursunuz.

Miyuki bileklik için boncuk aldım, biraz yapıp sıkıldım 🥴. Satıcı değil de kullanıcıyım 🤣

Elektik gidecek konuşmaları arasında mum malzemesi aldım. Babam ikna olmuştu🥴 kesin elektik gidecekti... Soya mumu kimyasal olmayandan aldım. Bir iki yaptım, sıkıldım, malzemeleri dolapta 🤣

Ben gibi çabuk sıkılan bir tipseniz. Az alıp deneyin. Sonra işe girişin 😁
Burç ikizler mi :)

Merhabalar. Bugün ikinci konum oldu kusura bakmayın. Bir önceki konumda öğretmenliğin beni ne kadar yıprattığından söz etmiştim. Hamileyim ve bu dönemden sonra bir yıl boyunca izinde olacağım nasipse.
Ben hep ek iş yapmak isteyen birisi oldum, internetten çok araştırdım ama hep dolandırılma tehlikesi vardı diye geride durdum. Özel ders vermek istedim ama burada adımız sanımız yok kimse tanımıyor ki ders verdirsin. Köy okulu öğretmeni olunca merkezde sizi tanıyan eden olmuyor maalesef öğrenci bulamadım bu yüzden.
Bir süredir aklımda mum yapmak var. Ben kendim mum çok seviyorum. Bir araştırayım dedim yapması oldukça kolay geldi. Dekoratif mumlar yapıp satsam diye düşündüm. Eşim destek olmadı sen öğretmensin ev hanımı olsan tamam ama niye bu işlere girişiyorsun diyor. Ama ben yapmak istiyorum denemek istiyorum özellikle izinde olacağım dönemde canım sıkılır çünkü, o dönemde bir şeyler yapsam iyi olur diye düşünüyorum.
Bu mum işi bir tek kafama yatıyor benim. Siz ne düşünüyorsunuz? Başka önerilere açığım.
Lütfen lütfen lütfen maddi olarak ihtiyacınız yoksa saaaadece bebeğinize odaklanın. Evde sıkılıyorsanız gezin tozun. Ama onun size ihtiyacı var ve zaman çok çabuk geçiyor. Gözünüzün içine baka baka büyüyorlar. Ay yazarken bile gözlerim doldu.. 🥺

Lütfen lütfen lütfen maddi olarak ihtiyacınız yoksa saaaadece bebeğinize odaklanın. Evde sıkılıyorsanız gezin tozun. Ama onun size ihtiyacı var ve zaman çok çabuk geçiyor. Gözünüzün içine baka baka büyüyorlar. Ay yazarken bile gözlerim doldu.. 🥺
oyyy bu ne duygusallık 🥰 doğuma 5-6 ay var ve tatile girmeme 1.5 ay falan kaldı o yüzden zamanı değerlendireyim hobi edineyim diye düşündüm. Bebişi ihmal etmeyi asla düşünmem, aksine ücretsiz izne ayrılacağım ilk bir yıl tamamen kendim bakayım diye

X