Ek Gıdaya Başlayan Var mı ??????

Bencede sütçüden almayın, heleki İstanbuldakiler.
Gerçi süt safda olsa malum içindeki yararlı maddeler kaynatılınca gidiyor, kaynatmasan hepsinde bakteri var.
Ben kızımda olduğu gibi normal yoğurt kullanmayı düşünüyorum, tabi dr. a danışacağım. O da okeylerse ben başka bişey düşünmüyorum.

arkadaşlar ben bu yogurt konusunu doktorumuzla konuştum hazır mamayamı mayalıyacagız dedim oda bana bu mama firmalarının çıkarttıgı bişey sen normal sütle mayalayabilirsin yogurt oldugu zaman bişey olmaz 1 yaşına kadar sade süt olarak vermiycez dedi hazır pastorize süt alabilirsin yada eker'in günlük poşet sütleri oluyo onlarında yogurdu güzel oluyomuş dedi umarım sizi biraz bilgilendirir doktorumuzun sözleri bunlar

kızlar bana dr um günlük pastorize sütler varya cam şişede olanlar onunla mayala dedi öteki kutu sütlerde uzun süre dayansın die katkı maddesi oluyo ama şişe sutler kapagı acılmasa bile bikaç gün dayanıyo katkı maddesi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…