Ek Gıdalar.... Mamalar....

kızım bugunde muz yaladı ay sapur supur nsl sevıo ben cok yemek secıyorum bnm gıbı olmasınbı ıstemem kaygana hamıleyken doğsun hemn sarmısk soğan yedırcem dıyodu ben yemıomya benım gıbı olmasın dıye ama bnm kız hızlı basladı kofteyle acılıs yaptı ama sımdı ben karsısında bısey yerken bıle agzının suları ayak tabanlarına kadar ınıooo

iyi insan lafının üstüne derler canım ya
ben de az önce seni sorduydum arwini göresim geldi :))
teşekkür ederiz güzel bir bilgi

Ayyy, saol canim.Ben zaten hepinizi gunluk takip ediyorum ama pek zamanim olmuyo resim yuklemeye benim yaramaz cok ilgi meraklisi, hic zamanim kalmiyo vallakaydirigubbakcemile3
Ama ben senin tatli Cinar inin resimlerine doya doya bekiyorum.senin icin birazdan eklicem yeni resimlerini .

bekliyorum canım yalnız uykum geldi belki yarın sabah bakabbilirim baştan söyleyeyim

allahııımmm benim kız tat konusunda aydaşlarından çok geri kalmış... şu aya geldi garibim anne sütünden başka bir şeyin tadını bilmioooo...kafam karıştı yaaaa doktorda ısrarla (üçüncü ay kontrolümüzde) anne sütüne devam başka bir şey vermeyin dedi...mama bile vermedim kuzumaaa...

ooohhhh maşallahhh walllaaaa turşular köftelerrr...yakinda çilingir sofrası kuralım kıslar şubat bebeişlerineeedelikafadulden

arkadaşlar benim bebeğim de 3,5 aylık oldu.bi sorum olacak bebekleriniz kaç dakika memede kalıyor.benim ki 5 dk hızlı hızlı durmadan emiyor sonra ağlamaya başlıyor daha da emmek istemiyor.yaklaşık 2-3 saat sonra tekrar emiyor doymadığını düşünüyorum.sizce yeterli midir.doktorum kilo artışı olduğunu söyledi sordum hiç bişey demedi...çok moralim bozuk...lütfen yardımm

arkadaşlar benim bebeğim de 3,5 aylık oldu.bi sorum olacak bebekleriniz kaç dakika memede kalıyor.benim ki 5 dk hızlı hızlı durmadan emiyor sonra ağlamaya başlıyor daha da emmek istemiyor.yaklaşık 2-3 saat sonra tekrar emiyor doymadığını düşünüyorum.sizce yeterli midir.doktorum kilo artışı olduğunu söyledi sordum hiç bişey demedi...çok moralim bozuk...lütfen yardımm

canım benim kızımda aynı şekilde bende tedirgin oluyorum bu durumdan ama dr bana da birşey demedi kilo artışı iyi olunca sorun olmuyor onlar içinde ben ısrarla emzirmeye çalışıyorum alıyo bırakıyo alıyo bırakıyo ağlıyo

benim kız aynı durumda günlerdir. bende sütümyetmiyo doymuyo telaşındayım ama
heralde doymasa ağlar.
iki saatte bi kesin emiyo ama dediğin gibi 5 dk. falan.
memede uyuyup kalıyo bide sonra beşiğine yatırınca başlıyo ağlamaya
neymiş uyumuycak hanfendi kucakta gezecek sohbet edilecek kendisiyle.

Allahım yavrularımızı bize bağışlasın. sakın şikayetçiymişim gibi görünmesin.
Kurban olurum ben onu yaratana.

X