Ek gda ve gabzlk

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
kıslar biz iki gündür ek gıdalara gectik doktorumuz 3 gün meyve suyu ver dedi ben hem meyve suyu hemde şeftali püresi verdim dünden beri kızım kakasını yapmakta çok zorlanıyor normalmi acı cekiyor bu hep böylemi sürcek ya ne zamn düzene girer bid ne yapmm lazım

kıslar biz iki gündür ek gıdalara gectik doktorumuz 3 gün meyve suyu ver dedi ben hem meyve suyu hemde şeftali püresi verdim dünden beri kızım kakasını yapmakta çok zorlanıyor normalmi acı cekiyor bu hep böylemi sürcek ya ne zamn düzene girer bid ne yapmm lazım

ilk kez ek gıdalara geçtiysen normal tabi canım kızının bağırsakları bu duruma alışana kadar olabilecek şeyler, ben zeytinyağı veriyorum oğluma kabızlık çektiği zaman, bir çay kaşığı falan içiriyorum iki-üç günde bir doktorum söylemişti, hem bağırsaklarında yara falan olursa düzelir demişti o zamandan beri öyle yapıyorum tavsiye ederim canım

ilk kez ek gıdalara geçtiysen normal tabi canım kızının bağırsakları bu duruma alışana kadar olabilecek şeyler, ben zeytinyağı veriyorum oğluma kabızlık çektiği zaman, bir çay kaşığı falan içiriyorum iki-üç günde bir doktorum söylemişti, hem bağırsaklarında yara falan olursa düzelir demişti o zamandan beri öyle yapıyorum tavsiye ederim canım

fitil versemmi acaba

Canımcım bağırsaklarındaki yaranın anlaşılma ihtimali yoktur heralde de doktor öyle demişti işte, fitil son çare olsun demişti, ben bir kere fitil kullandım oda yavrum çok ağladı ondan sonra bıraktım allha şükür de bir daha ihtiyacımız olmadı

canım şeftali suyundan olmuş olabilir ayrıca ilk kez ek gıdaya geçince bu normal bir durum 1 çay kaşığı zeytin yağı ver geçmiş olsun

fitil verdim zaytin yag hem agzına hem poposuna koydum kayısını bir cezvede kaynatıp suyunu da verdim iyi geldi çok şükür yaptı kakasını yaptıda uyudu cok acı cekti yavrum ilginize teşekkürler

X