Ehliyet sınavını kazandım çok mutluyum

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Hiç derslere girmeden sadece netten çalışarak sınavı kazanmışım 88 puanla.
Valla en çok, kurslara gitmedin,sen kazanamazsın diyen görümceme inat başardım ya ona seviniyorum.
1,5 yaşında oğlum olmasına 8 aylık hamile olmama rağmen azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz.Darısı açıköğretim derslerimin başına.

Gözün aydın tebrikler...
Valla bende en kısa zamanda almalıyım ehliyetimi, direksiyon iyide motordan anlamıyorum, çalışmalıyım acilen...

bende tebrik edeyim sizi aynı şey bikaç ay önce başımdan geçti insan isteyince neler yapmaz bende eltime inat ilk girişte verdim sınavları hemde hepsinden yüüüz alarakhihoyyytsadece direksiyonda panik yapıp 90 almıştım ama olsun aynı sevinci yazıyı yazarken bile yaaşıyorum:teytey::dance:

arkadaslar bende yenı kayıt yaptırdım dersler henuz baslamadı ınsallah ılk sınavda alırızbende ınternetten cıkarsım soruları her aksam ha bı gayret calısıyorum

tebrıkler canım
gercekten ınsan sınavı kazanınca cok mutlu oluyo
hem hamılesın hem kucuk cocugun var bravo gercekten
butun sınavlarında basarılar

valla tebr,kler artık darısı başımaa ebnde kursa gitmeyi düşünüyorum ilk sınvada verebilirmiyim yaww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…