Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri egzersiz ve masaj

senooo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
457
544
denenmiş ve etkisini gördüğünüz büyütmek için onerebiliceginiz bi masaj tekniği ve egzersiz var mı? bide her gün 2 tane hurma yiyorum etkisi olur mu?

denenmiş ve etkisini gördüğünüz büyütmek için onerebiliceginiz bi masaj tekniği ve egzersiz var mı? bide her gün 2 tane hurma yiyorum etkisi olur mu?
Merhaba, ben havlu sıkma ve bir elini yumruk yapip diger elinin avuc ici ile itme yontemini yapiyorum faydasini gordum, hurma icin bi sey diyemem ben yemiyorum cunku.

CNM SAĞ ELİNİ YUMRUK YAP SOL ELİNİN İÇİNE BASTIR.(10 A KADAR SAY) SONRA SOL ELİNİ YUMRUK YAP SAĞ ELİNE BASTIR. BU ŞEKİLDE GÜN İÇERİSİNDE AKLINA HER GELDİĞİNDE BİR SEFERDE EN AZ 5 KEZ YAP. BEN BİR HAFTA YAPTIM Kİ İNAN ELİME BİR DOLGUNLUK HİSSİ GELDİ. HATTA BÜYÜDÜ MÜ ACABA DEDİM DE ÖLÇÜLERİM AYNI AMA DAHA SERT VE DOLGUNLAŞTI. HER GÜN DÜZENLİ YAPILSA EMİNİM FARKLI OLACAK AMA YAPAMIYORUM MALESEF. BNM SORUNUM DÜZEN

X